هدر موبایل
1392/04/06 12:06:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری عنوان کرد:

تلاش استکبار جهانی در اشاعه دروغ‌پردازی‌ علیه حزب‌الله

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه عربستان، گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا با اشاعه دروغ‌پردازی‌ علیه حزب‌الله سعی در تحریک افکار بین‌المللی دارد.
تلاش استکبار جهانی در اشاعه دروغ‌پردازی‌ علیه حزب‌الله عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه عربستان، گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا با اشاعه دروغ‌پردازی‌ علیه حزب‌الله سعی در تحریک افکار بین‌المللی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/24589.jpg تلاش,استکبار,جهانی,در,اشاعه,دروغ‌پردازی‌,علیه,حزب‌الله Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ اسماعیل کوثری در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه عربستان مبنی براینکه "خطرناکترین مسئله در سوریه حضور نیروهای خارجی همانند حزب الله بوده که مورد حمایت ایران است" ، گفت: اظهارات وزیر امور خارجه عربستان همانند کبکی است که سرش را در برف فرو کرده و خود را به نادانی زده است.
وی افزود: غرب، ترکیه و برخی کشورهای مرتجع عربی همچون عربستان و قطر با کمک‌های مالی و آموزش‌های نظامی به معارضین سوری،در تلاش برای القاء حس تروریستی " حزب‌الله لبنان" به افکار عمومی در جهان هستند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام شهر در مجلس با بیان اینکه سوریه تنها برای دفاع از کشورش می‌جنگد، تصریح کرد: دولت سوریه با حمایت از پشتیبانی مردمش از کشورش دفاع می‌کند این در حالی است که غرب، رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای عربی با فرستادن نیروهای نظامی به این کشور جنایت و کشتار بی رحمانه‌ای به راه انداخته‌اند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا با اشاعه دروغ‌پردازی‌های خود و اظهارات غیر واقعی‌اش در تلاش برای تحت‌الشعاع قرار دادن افکار عمومی جهان است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet