هفته دفاع مقدس
1392/04/06 12:14:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلیمی:

رئیس جمهور منتخب قفل‌ مشکلات فرهنگی را باز می‌کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: رئیس جمهور منتخب با تدابیر ویژه قفل‌ مشکلات فرهنگی را باز می‌کند.
رئیس جمهور منتخب قفل‌ مشکلات فرهنگی را باز می‌کند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: رئیس جمهور منتخب با تدابیر ویژه قفل‌ مشکلات فرهنگی را باز می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/25795.jpg رئیس,جمهور,منتخب,قفل‌,مشکلات,فرهنگی,را,باز,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌رضا سلیمی با اشاره به اولویت‌هایی که دولت منتخب مردم باید در نظر بگیرد، گفت: رئیس جمهور منتخب باید در راستای تعادل و تنظیم بازار تلاش کند.
وی افزود: بخش تولیدات داخلی هم مشکلات فراوانی دارد که باید به تمامی تولیدکنندگان توجه و مشکلات موجود برای آنان در بازار برطرف شود.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با تاکید بر اینکه رئیس جمهور منتخب باید با تدابیر ویژه قفل‌ مشکلات فرهنگی را باز می‌کند، تصریح کرد: وی با اجرای برنامه‌های در تولیدات غنی فرهنگی موثر خواهد بود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان خاطر نشان کرد: یکی از مسائل مهم در کشورمان تولید علم، افزایش کیفیت دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های تحقیقاتی است بنابراین رئیس جمهور منتخب باید با استفاده از نیروهای توانمند و مجرب تمهیداتی اتخاذ کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet