ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/07 12:46:49
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عیسی‌زاده:

پرداخت یارانه نقدی به برخی افراد خارج از کشور هنوز تایید نشده است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: نحوه اجرای هدفمندی یارانه‌ها، باعث افزایش فاصله طبقاتی در جامعه شده است.
پرداخت یارانه نقدی به برخی افراد خارج از کشور هنوز تایید نشده است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: نحوه اجرای هدفمندی یارانه‌ها، باعث افزایش فاصله طبقاتی در جامعه شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/22728.jpg پرداخت,یارانه,نقدی,به,برخی,افراد,خارج,از,کشور,هنوز,تایید,نشده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی عیسی‌زاده افزود: علی رغم این‌که قانون هدفمندی یارانه‌ها یک قانونی کم نظیر در جهت توسعه کشور است، ولی متاسفانه تبعات منفی نحوه اجرای آن بیشتر از نکات مثبت می‌باشد، به طور مثال شاید قشری از جامعه که حتی توان تامین مایحتاج زندگی خود را نداشته با هدفمندی یارانه‌ها توانسته این فرصت را تا حدی به دست آورد، ولی باید در نظر گرفت قشر متوسط جامعه به شکل فجیعی به قشر کم درآمد نزدیک‌تر شده است.
وی با بیان این‌که، نحوه اجرای هدفمندی هدفمندی یارانه ها و تورم ناشی از آن، هیچ تاثیری بر زندگی قشر مرفهین بی درد نداشته است، گفت: متاسفانه این موضوع قدرت خرید قشر متوسط جامعه را تا حد زیادی کاهش داده است.
نماینده مردم میاندوآب، با بیان این‌که یارانه‌ای که به صنعت می‌بایست تعلق می گرفت به عنوان یارانه نقدی به قشر پر درآمد جامعه پرداخت می شود، اظهار کرد: متاسفانه در اجرای این قانون، هیچ حمایتی از بخش تولید صورت نگرفت و این موضوع علاوه بر افزایش نقدینگی و تورم در جامعه، بیکاری را نیز به دنبال دارد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی همچنین در رابطه با اخباری مبنی بر پرداخت یارانه نقدی به برخی از ایرانی های خارج از کشور، گفت: برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی این موضوع را مطرح کردند، ولی تاکنون این موضوع تایید نشده است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet