آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آقاجری تاکید کرد:

لزوم توجه به ورزش همگانی در دولت جدید

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم ماهشهر، هندیجان و امیدیه در مجلس گفت: در دولت جدید باید توجه به ورزش همگانی، قهرمانی، خصوصی‌سازی و بخش بانوان در اولویت قرار گیرد.
جمعه 7 تیر 1392 ساعت 12:49
لزوم توجه به ورزش همگانی در دولت جدید نماینده مردم ماهشهر، هندیجان و امیدیه در مجلس گفت: در دولت جدید باید توجه به ورزش همگانی، قهرمانی، خصوصی‌سازی و بخش بانوان در اولویت قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/21737.jpg لزوم,توجه,به,ورزش,همگانی,در,دولت,جدید Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حبیب آقاجری با تاکید بر توجه به ورزش همگانی در دولت جدید اظهار کرد: باید در مدارس و اجتماع به ورزش‌های عمومی توجه شود و سرمایه‌گذاری بیشتری روی آن داشت و به این صورت نباشد که هر مدت یک‌بار آن هم به صورت نمادین به ورزش‌های همگانی توجه کنیم.
وی با بیان این‌که ورزش قهرمانی نیز باید مدنظر قرار گرفته شود، گفت: با توجه به این‌که در ورزش قهرمانی بحث حضور ورزشکاران در میادین بین‌المللی مطرح است، باید در این راستا تلاش خوبی داشته باشیم تا بتوانیم در این میادین حرف برای گفتن داشته و حضورمان فعال باشد.
نماینده مردم ماهشهر، هندیجان و امیدیه ادامه‌داد: به نظرم در این راستا باید به صورت پایه‌ای کار کرد و به این صورت نباشد که روی چند رشته و یا چند باشگاه سرمایه‌گذاری کرد. همچنین نباید محدود به تعداد انگشت‌شماری از بازیکنان شویم. معتقدم در ورزش باید به صورتی کار کرد که به دریای مردم وصل باشیم.
وی در ادامه به خصوصی‌سازی در ورزش اشاره و عنوان‌کرد: با توجه به اصل 44، در صنایع و کارخانجات نیز اقدام به خصوصی‌سازی شده است و به نظرم در ورزش نیز اگر مردم حضور فعالی داشته باشند، نتیجه بهتری در بر خواهد داشت. اگر بتوانیم در بخش خصوصی‌سازی ورزش قدم‌های مثبتی برداریم، قطعا نتیجه خوبی خواهیم گرفت.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، آقاجری با بیان این‌که باید به ورزش بانوان نیز توجه داشت، خاطرنشان‌کرد: ورزش برای تمام اقشار جامعه می‌باشد و با توجه به این‌که نصفی از جامعه‌ را بانوان تشکیل می‌دهند، نمی‌توانیم هنگامی‌که از ورزش صحبت می‌کنیم، این بخش را نادیده بگیریم. ورزش هم برای بانوان و هم برای آقایان است. هم‌چنین با توجه به شرایطی که بانوان برای ورزش کردن دارند، باید بتوانیم فضاها و رشته‌های ورزشی متناسب با شرایط آن‌ها را فراهم کنیم./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000