ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/07 13:26:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خباز :

دولت تدبیر و امید در کشور یک نگاه کارشناسی را به دور از گرایشات سیاسی ایجاد می کند

نماینده ادوار مجلس گفت: در دولت تدبیر و امید شاهد یک نگاه کارشناسی و دقیق و به دور از خط و مشی سیاسی خواهیم بود که تمامی برنامه‎ها و مولفه‌های لازم را برای بهبود وضعیت سیاسی، فرهنگی، اقتصادی کشور داشته باشد.
دولت تدبیر و امید در کشور یک نگاه کارشناسی را به دور از گرایشات سیاسی ایجاد می کند نماینده ادوار مجلس گفت: در دولت تدبیر و امید شاهد یک نگاه کارشناسی و دقیق و به دور از خط و مشی سیاسی خواهیم بود که تمامی برنامه‎ها و مولفه‌های لازم را برای بهبود وضعیت سیاسی، فرهنگی، اقتصادی کشور داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/6818.jpg دولت,تدبیر,و,امید,در,کشور,یک,نگاه,کارشناسی,را,به,دور,از,گرایشات,سیاسی,ایجاد,می,کند Icana
به‌ گزارش گروه‌ دریافت خبرخبرگزاری‌خانه ملت؛"محمدرضاخباز"  نماینده ادوار مجلس و عضو حزب اعتمادملی درباره اینکه دولت یازدهم از نظر سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی باید چه مولفه‎هایی داشته باشد، گفت: همانطور که شاهد بودیم حجت‎الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی با شعار اعتدال و تدبیر وارد صحنه انتخابات شد و مردم هم با توجه به این شعار به تفکر وی رای دادند لذا به طور حتم انتظار است که توجه به مولفه‎های سیاسی و فرهنگی بر همین اساس در کابینه وی اتفاق بیفتد.

وی افزود: در شرایط فعلی کشورمان استفاده از همه نیروهایی که به ارزش‌های انقلاب و نظام پایبند هستند ضرورت دارد و به طور حتم شاهد خواهیم بود که رئیس‏‎جمهور منتخب کشورمان با توجه به شعارهای انتخاباتی خود این موضوع را در دستور کار قرار می‏‌دهد.

خباز تصریح کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به طور حتم با توجه به خط مشی اعتدالی که در اندیشه و تفکرشان وجود دارد، اشخاصی را در کابینه خود در راستای بهبود مولفه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشور انتخاب خواهد کرد که از توان اجرایی لازم برخوردار بوده و اعتدال و تدبیر را سرلوحه کار خود قرار دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،عضو حزب اعتمادملی خاطرنشان کرد: در دولت تدبیر و امید شاهد یک نگاه کارشناسی و دقیق و به دور از خط و مشی سیاسی خواهیم بود که تمامی برنامه‎ها و مولفه‌های لازم را برای بهبود وضعیت سیاسی، فرهنگی، اقتصادی کشور داشته باشد.

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet