خبرگزاری خانه ملت

ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/07 14:35:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحمانی خبر داد:

بررسی طرح حمایت از تولید ملی در صحن علنی مجلس پس از تعطیلات تابستانی

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از نهایی شدن طرح حمایت از تولید ملی در کمیسیون‌های تخصصی مجلس خبر داد و گفت: این طرح پس از تعطیلات مجلس در صحن علنی مورد بررسی و تصویب نهایی قرار می‌گیرد.
بررسی طرح حمایت از تولید ملی در صحن علنی مجلس پس از تعطیلات تابستانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از نهایی شدن طرح حمایت از تولید ملی در کمیسیون‌های تخصصی مجلس خبر داد و گفت: این طرح پس از تعطیلات مجلس در صحن علنی مورد بررسی و تصویب نهایی قرار می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/24197.jpg بررسی,طرح,حمایت,از,تولید,ملی,در,صحن,علنی,مجلس,پس,از,تعطیلات,تابستانی Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ رضا رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به نهایی شدن طرح حمایت از تولید ملی در کمیسیون‌های تخصصی مجلس، گفت: طرح حمایت از تولید ملی پس از تعطیلات تابستانی مجلس، در صحن علنی قرائت شده و پس از بررسی‌های لازم، به تصویب می‌رسد.
وی ادامه‌داد: بررسی مواد طرح حمایت از تولید ملی در کمیسیون ویژه این طرح و نیز کمیسیون ویژه سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی به عنوان کمیسیون اصلی و در کمیسیون صنایع و معادن نیز به عنوان کمیسیون فرعی به اتمام رسیده است.
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به روند کند بررسی طرح حمایت از تولید ملی در صحن علنی، تأکید کرد: برخی مواد طرح حمایت از تولید ملی دارای ایرادات و اشکالاتی بود که به دلیل بررسی در کمیسیون‌های تخصصی روند بررسی آن را در صحن علنی با کندی روبرو کرد، اما پس از تعطیلات تابستانی مجلس، این طرح در صحن علنی بررسی و تصویب خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، رحمانی در ادامه به برخی مزایای طرح حمایت از تولید ملی اشاره کرد و گفت: توجه به تولید ملی همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب بوده است، بنابراین تصویب این طرح باعث می‌شود تا تولیدکنندگان داخلی به تولید محصول تمایل بیشتری داشته و موانع مالیاتی موجود بر سر راه آن‌ها نیز برداشته شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet