خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/04/07 14:40:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

افراد کابینه یازدهم باید دارای تعهد و تخصص باشند

عضو جامعه روحانیت مبارز دو ویژگی تعهد و تخصص را برای حضور افراد در کابینه آتی مهم و ضروری دانست.
افراد کابینه یازدهم باید دارای تعهد و تخصص باشند عضو جامعه روحانیت مبارز دو ویژگی تعهد و تخصص را برای حضور افراد در کابینه آتی مهم و ضروری دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/19014.jpg افراد,کابینه,یازدهم,باید,دارای,تعهد,و,تخصص,باشند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی  نماینده ادوار مجلس، با اشاره به شعارها و برنامه‌هایی که رییس‌جمهور منتخب اعلام کرده است، افزود: اگر ایشان بتوانند این شعارها و برنامه‌ها را عملیاتی کنند فکر می‌کنم خواسته همه مردم تامین می‌شود.

وی با بیان این‌که افرادی که در کابینه آتی قرار می‌گیرند، باید دارای تخصص و تعهد باشند، البته تعهد مقدم بر تخصص است، گفت: آقای روحانی مناسب است که از جریانات مختلف سیاسی، افراد شایسته، مدیر و مدبر و متعهد و متخصص را انتخاب کند.

این عضو جامعه روحانیت مبارز همچنین با بیان این‌که افرادی که در کابینه قرار می‌گیرند باید اسلام و امام را قبول داشته و رهنمودهای رهبری را سرلوحه کارهایشان قرار دهند، به اهمیت محوریت قانون و ولایت اشاره کرد و گفت: در کشور ما اسناد بالا دستی خوبی مثل سند چشم‌انداز، قانون توسعه پنجم وجود دارد از طرف دیگر سیاست‌های کلی نظام نیز مشخص است و افرادی که در کابینه قرار می‌گیرند، شیوه‌های اجرایی کار را باید بر اساس این قوانین و تلاش در راستای اجرای آن تهیه و تدوین کنند.

به گزارش ایسنا،ابراهیمی همچنین با اشاره به اولین مصاحبه حسن روحانی و با بیان این‌که این مصاحبه برای همه بسیار امیدبخش بود، گفت: من با توجه به شناختی که از ایشان دارم می‌گویم ایشان در واقع همان شخصیتی را دارند که اعلام کردند و بر اساس آن نیز ان‌شاءالله عمل خواهند کرد و در کابینه نیز از افراد شایسته‌ جریان‌های مختلف استفاده می‌کنند./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet