هدر موبایل
1392/04/07 14:45:12
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری:

حضور گسترده مردم در انتخابات اصلی‌ترین پیروزی اصولگرایان بود

نماینده مردم اراک در مجلس حضور گسترده مردم در انتخابات را مهم‌ترین پیروزی اصولگرایان در انتخابات عنوان کرد.
حضور گسترده مردم در انتخابات اصلی‌ترین پیروزی اصولگرایان بود نماینده مردم اراک در مجلس حضور گسترده مردم در انتخابات را مهم‌ترین پیروزی اصولگرایان در انتخابات عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/40122.jpg حضور,گسترده,مردم,در,انتخابات,اصلی‌ترین,پیروزی,اصولگرایان,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمد حسن آصفری با اشاره به این که یکی از اهداف اصلی اصولگرایان از شرکت در انتخابات افزایش حضور و مشارکت مردم بوده است، گفت: اصولگرایان هیچ گاه به دنبال شرط گذاشتن برای حضور در انتخابات نبوده اند و هیچ گاه انتخابات را تحریم نکرده اند، بلکه به دنبال بالا بردن حضور مردم در انتخابات بوده اند.
وی افزود: خوشبختانه امسال نیز انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور گسترده مردم در انتخابات برگزار شد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: جوسازی های گسترده برای نشان دادن شکست اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری نیز تنها به منظور کم کردن این حماسه بزرگ مردمی انجام می شود.
آصفری ادامه داد: آقای روحانی رییس جمهور منتخب رییس جمهور اسلامی ایران نیز بر ضرورت اعتدال گرایی تاکید کرده اند و امیدوارم ایشان هم از نیروهای اصلاح طلب و هم از نیروهای اصولگرا استفاده کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس ، وی در ادامه تصریح کرد: مطرح کردن این گونه و سخنان و سهم خواهی های این چنینی تنها سبب تلخ شدن کام مردم پس از این انتخابات خواهد شد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet