هدر موبایل
1392/04/07 14:53:12
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی :

رئیس‌جمهور منتخب به اصلاحات تعلق ندارد/ نظام از تک‌تک آرای مردم صیانت می‌کند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نظام در گفتار خود با مردم صادق است و این انتخابات و اختلاف رای‌ها نشان داد جمهوری اسلامی ایران از آرای تک‌تک مردم صیانت می‌کند.
رئیس‌جمهور منتخب به اصلاحات تعلق ندارد/ نظام از تک‌تک آرای مردم صیانت می‌کند رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نظام در گفتار خود با مردم صادق است و این انتخابات و اختلاف رای‌ها نشان داد جمهوری اسلامی ایران از آرای تک‌تک مردم صیانت می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/33349.jpg رئیس‌جمهور,منتخب,به,اصلاحات,تعلق,ندارد/,نظام,از,تک‌تک,آرای,مردم,صیانت,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علاءالدین بروجردی با بیان اینکه تاکنون معمولا در انتخابات‌ها یک رقابت سنتی بین اصلاح‌طلبان و اصولگرایان وجود داشته است، ‌اظهار داشت: این موضوع و رقابت سنتی تا این انتخابات وجود داشت اما در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شاهد بودیم که علیرغم وجود چنین مباحثی اما اصلاح‌طلبان توفیقی در انتخابات نداشتند.
وی با اشاره به انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس‌جمهور منتخب ایران با آراء اکثریت مردم اظهار داشت: چهره‌ای که در انتخابات حائز اکثریت آراء شد با توجه به عضویتش در جامعه روحانیت مبارز و استقلال اعلام شده از قبل یک اصلاح‌طلب نبود که در رقابت با اصولگرایان به اکثریت آرا رسیده باشد.
نماینده مردم در خانه ملت با بیان اینکه اصلاح طلبان در انتخابات به دلیل تشتت آرا و عدم تصمیم‌گیری واحد به نتیجه مطلوب خود نرسیدند، خاطرنشان کرد: آنچه رقم خورد پیروزی جمهوری اسلامی ایران است.
وی اضافه کرد: دشمنان نظام از مدت‌ها قبل مقابل انقلاب و مقام معظم رهبری صف‌آرایی کردند اما در نهایت مردم بدون توجه به حرف‌های آنان حماسه سیاسی را خلق کردند؛ البته اقدامات دشمنان نشان‌دهنده عدم شناخت آنها از جمهوری اسلامی ایران است.
بروجردی با اشاره به حضور گسترده مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: شکست‌خورده انتخابات دشمنان بودند زیرا مردم برخلاف خواست آنها حماسه سیاسی را خلق کردند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ملت نگاهش به راهبردهای بیان شده از سوی مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: حضور گسترده مردم در انتخابات به همگان نشان داد که مردم به راهبردهای مقام معظم رهبری توجه دارند.
وی اضافه کرد: نظام در گفتار خود با مردم صادق است و این انتخابات و اختلاف رای‌ها نشان داد که جمهوری اسلامی ایران از آراء تک تک مردم صیانت می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فارس ، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انتخابات ایران را انتخاباتی آزاد دانست و افزود: نشانه آزادی در انتخابات این است که هیچ گاه تحلیلگران نمی‌توانند نتیجه انتخابات را پیش‌بینی کنند و آنچه مردم برگزینند همان رقم خواهد خورد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet