ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/08 09:27:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_

اهتمام کمیسیون ویژه مجلس برای شفاف‌سازی عملکرد موسسات عمومی غیردولتی

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولد ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی با بیان اینکه طرح اصلاح موادی از قانون اصل ۴۴ در این کمیسیون در حال بررسی است، گفت که کمیسیون به دنبال شفاف‌سازی در تعریف موسسات عمومی غیردولتی است.
اهتمام کمیسیون ویژه مجلس برای شفاف‌سازی عملکرد موسسات عمومی غیردولتی رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولد ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی با بیان اینکه طرح اصلاح موادی از قانون اصل 44 در این کمیسیون در حال بررسی است، گفت که کمیسیون به دنبال شفاف‌سازی در تعریف موسسات عمومی غیردولتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/23341.jpg اهتمام,کمیسیون,ویژه,مجلس,برای,شفاف‌سازی,عملکرد,موسسات,عمومی,غیردولتی Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حمیدرضا فولادگر اظهار کرد: یکی از موارد این طرح اصلاح ماده شش قانون اصل 44 مربوط به تعریف موسسات عمومی غیردولتی است.
وی افزود: در حال حاضر در روند واگذاری‌ها در کنار شرکت‌های خصوصی، شرکت‌های اصطلاحا شبه دولتی ایجاد شده است که کمیسیون به دنبال آن است تا برای جلوگیری از این رویه با اصلاحاتی تعریف درست و شفافی را درخصوص موسسات عمومی غیردولتی در قانون اصل 44 لحاظ کند.
فولادگر همچنین گفت: در این طرح مواد دیگری برای رفع تبعیض بین بخش خصوصی و دولتی و همچنین سهام عدالت اصلاح می‌شود تا مشکلات موجود در این زمینه برطرف گردد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولد ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی افزود: احکام مندرج در قوانین بودجه سالانه در مورد سهام عدالت در اصلاحات قانون اصل 44 به صورت حکم دائمی و قانونی قید می‌شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet