ولادت حضرت امام رضا (ع)
1392/04/08 12:11:38
سرویس بین الملل
حقیقت‌پور در واکنش به نتیجه بخش نبودن رایزنی‌ها برای برگزاری نشست ژنو2:

غرب نمی‌خواهد حل بحران سوریه به اسم ایران تمام شود

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه غرب برای برگزاری کنفرانس ژنو۲ دست از لج‌بازی بردارد٬ گفت: کشورهای غربی نیز می‌دانند راهبردهایی که ایران برای حل بحران سوریه ارائه می‌کند خاصیت اجرایی بیشتری دارد.
غرب نمی‌خواهد حل بحران سوریه به اسم ایران تمام شود نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه غرب برای برگزاری کنفرانس ژنو2 دست از لج‌بازی بردارد٬ گفت: کشورهای غربی نیز می‌دانند راهبردهایی که ایران برای حل بحران سوریه ارائه می‌کند خاصیت اجرایی بیشتری دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/15471.jpg غرب,نمی‌خواهد,حل,بحران,سوریه,به,اسم,ایران,تمام,شود Icana

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، درباره به نتیجه نرسیدن نشست روسیه، آمریکا و سازمان ملل برای برگزاری نشست ژنو2، گفت: روسیه به این نقطه رسیده که عدم حضور ایران در نشست ژنو 2این کنفرانس بین المللی را بی نتیجه و ابتر باقی می گذارد.

 نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشورهای غربی حامی براندازی دولت اسد باید در روند برگزاری ژنو2 از لج بازی دست بردارند، تصریح کرد: اگرچه امیدی به کشورهای غربی و عربی مخالف دولت اسد برای پایبندی به توافقات ژنو 2 نیست اما هم چنان تروریست‌ها در سوریه جان انسان های بی گناه را می گیرند.

 وی ادامه داد: آمریکا و رژیم اشغالگر قدس که نام خود را جامعه جهانی گذاشته اند از یک سو با ارسال سلاح به معارضان مسلح سوری اجازه می دهند مردم را قتل و عام کنند و از سوی دیگر با ریختن اشک تمساح سعی دارند نشست بین المللی را با حضور کشورهایی که هم سو با خود برگزار کنند.

 نماینده اصولگرای مجلس نهم٬ تصریح کرد: کشورهای غربی نیز می دانند راهبردهای که ایران برای حل بحران سوریه ارائه می‌کنند خاصیت اجرایی بیشتری دارد ازاین‌رو سعی دارند با عدم حضور ایران این بحران را حل کنند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سازمان ملل هم بازیچه دست آمریکا شده است، گفت: سازمانی‌که برای نجات جان انسان ها و مقابله با ظالم تشکیل شده امروز مظلوم را تنبیه می کند و در کنار ظالم سعی دارد مانع از بازگشت صلح و ثبات به منطقه خاورمیانه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet