خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/04/08 11:38:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصری:

حل مشکلات اقتصادی و معضل بیکاری جوانان باید اولویت کاری دولت آینده باشد

سخنگوی هیات رئیسه مجلس معتقد است، مردم با حضور در انتخابات و انتخاب خود نشان دادند خواستار ثبات و اعتدال در کشور هستند.
حل مشکلات اقتصادی و معضل بیکاری جوانان باید اولویت کاری دولت آینده باشد سخنگوی هیات رئیسه مجلس معتقد است، مردم با حضور در انتخابات و انتخاب خود نشان دادند خواستار ثبات و اعتدال در کشور هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/36988.jpg حل,مشکلات,اقتصادی,و,معضل,بیکاری,جوانان,باید,اولویت,کاری,دولت,آینده,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا مصری گفت: این انتخاب مردم، انتخابی مبارک بود و آنچه امروز در جامعه شاهد آن هستیم نشان می‌دهد مردم از این انتخاب راضی هستند.
وی توجه به فرمایشات و سفارشات مقام معظم رهبری را مهمترین سرلوحه کاری دولت آینده دانست و اظهار داشت: ایشان حتی در خصوص انتخاب افراد شایسته برای مسئولیت‌های دولت آینده نیز ویژگی‌هایی را عنوان کردند که باید مد نظر قرار گیرد.
نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: تدین، تعهد، سابقه درخشان، دوری از افراط و تفریط، تجربه کاری و علم و اطلاعات کافی از مهمترین ویژگی‌های افرادی است که قرار است مسئولیت‌ها و سمت‌های دولت آینده را در دست گیرند.
مصری تاکید کرد: افرادی که قرار است در دولت آینده روی کار بیایند باید استقلال فکری داشته باشند و به علاوه توانایی کار گروهی کافی داشته باشند تا باعث بروز اختلاف و هدر رفتن وقت و انرژی کشور نشوند.
وی ادامه داد: مسئولین دولت آینده باید تابع ولایت فقیه، اهل تعامل و اجرای قانون باشند و امور کشور را با هم دلی و همکاری پیش ببرند.
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه تصریح کرد: دولت آقای روحانی علاوه بر انتخاب افراد شایسته باید سیستم‌ها و ساختارهای نادرست را که خیلی از مشکلات کشور به آن‌ها بستگی دارد نیز اصلاح نماید.
مصری تعویض افراد به جای اصلاح سیستم‌ها را سطحی‌نگری و پاک کردن صورت مسئله دانست و خاطرنشان کرد: اصلاح ساختارها سخت اما جابجایی افراد و مدیران آسان است و با یک برگ کاغذ به راحتی انجام می گیرد.
نماینده مجلس یادآوری کرد: اصلاح ساختارها باید در طولانی مدت انجام شود و این اصلاح کار را برای خود دولت هم آسان می‌کند.
وی با تاکید بر اینکه سمت و سوی انتخاب مردم همواره معنادار است، ادامه داد: مردم با این انتخاب نشان دادند نیازمند ثبات و اعتدال هستند و در سایه این اعتدال و ثبات است که معضلات کشور حل می شود.
مصری گرانی را مهمترین مشکل فعلی مردم کشور عنوان کرد و افزود: حل مشکلات اقتصادی و معضل بیکاری جوانان باید اولویت کاری دولت آینده باشد.
نماینده کرمانشاه معتقد است اگر دولت آینده هزار کار خوب انجام دهد، اما گرانی و بیکاری را رفع نکند، انگار که مشکلی از مردم حل نکرده است.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی منشاء مشکلات کشور را مربوط به دو بخش داخلی و خارجی دانست و گفت: دولت آینده باید برای حل مشکلات داخلی و خارجی تمرکز کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet