هدر موبایل
1392/04/08 15:40:21
سرویس اقتصادی
در دیدار اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با روحانی صورت می گیرد؛

ارایه گزارشی از آسیب‌های اقتصادی به رییس جمهور منتخب

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از دیدار اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با رییس جمهور منتخب خبرداد و گفت: دراین دیدار که پیش از مراسم تحلیف انجام خواهد شد،اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس گزارشی از آسیب‌های اقتصادی و پیشنهاداتی در راستای بهبود فضای اقتصادی کشور تهیه کرده است که در جلسه دیدار با رییس جمهور منتخب ارایه خواهد کرد.
ارایه گزارشی از آسیب‌های اقتصادی به رییس جمهور منتخب سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از دیدار اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با رییس جمهور منتخب خبرداد و گفت: دراین دیدار که پیش از مراسم تحلیف انجام خواهد شد،اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس گزارشی از آسیب‌های اقتصادی و پیشنهاداتی در راستای بهبود فضای اقتصادی کشور تهیه کرده است که در جلسه دیدار با رییس جمهور منتخب ارایه خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/963.jpg ارایه,گزارشی,از,آسیب‌های,اقتصادی,به,رییس,جمهور,منتخب Icana

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس گزارشی از آسیب‌های اقتصادی و پیشنهاداتی در راستای بهبود فضای  اقتصادی کشور تهیه کرده است که در جلسه دیدار با رییس جمهور منتخب ارایه خواهد کرد.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی افزود: پیشنهادات کمیسیون اقتصادی مجلس در جهت رفع مشکلات و چالش های بازار بورس، بانک ،مالیات و روند خصوصی سازی درقالب گزارشی به رییس جمهور منتخب ارایه می شود.

وی افزود: درباره وضعیت بیکاری وچگونگی ایجاد اشتغال در بخش تعاونی و خصوصی با نظارت دولت برنامه ای نوشته شده است که در این جلسه ارایه خواهیم کرد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که دیدار اعضای کمیسیون با رییس جمهور منتخب پیش از مراسم تحلیف انجام خواهد شد، افزود: درباره ادامه اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها نیز پیشنهاداتی داریم و معتقدیم روند فعلی آسیب هایی دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet