هدر موبایل
1392/04/08 14:05:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ثروتی:

توانمندسازی نیروهای بومی سبب توسعه استان می شود

نماینده مردم بجنورد،گرمه، جاجرم، مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس گفت: توانمندسازی نیروهای بومی سبب توسعه استان می شود.
توانمندسازی نیروهای بومی سبب توسعه استان می شود نماینده مردم بجنورد،گرمه، جاجرم، مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس گفت: توانمندسازی نیروهای بومی سبب توسعه استان می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/3941.jpg توانمندسازی,نیروهای,بومی,سبب,توسعه,استان,می,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ موسی الرضا ثروتی اظهار کرد: تشکیل بانک اطلاعاتی از نیروهای بومی توانمند و نخبه جهت هم اندیشی و تقویت این نیروها با نگاه رشد و توسعه استان ضروری است.
وی با ذکر اینکه باید همایش تخصصی نیروهای بومی و سرمایه‌گذاری در استان برگزار شود، ادامه داد: با توجه به ایجاد سایتی توسط جهاد دانشگاهی برای ثبت نام نیروهای بومی، افراد می توانند در داخل و خارج از کشور در این سایت ثبت نام کنند.
ثروتی با اشاره به برگزاری نشست بررسی راهکارهای استفاده بهینه از پتانسیل و توانمندی نیروهای بومی استان عنوان کرد: معتقدم این جلسات باید به صورت فصلی در استان با حضور نیروهای متخصص بومی و نخبگان برگزار شود.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی یادآور شد: بیان پیشنهادات در حوزه‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در این نشست‌ها از سوی اعضاء و تشکیل کمیته‌های مختلف قطعا شکوفایی استان را در پی خواهد داشت./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet