هفته دفاع مقدس
1392/04/09 08:58:01
سرویس اقتصادی
امیری‌کهنوج:مصرف‌کنند‌گان چوب بی‌نظارتی دولت بر بازار و قیمت‌ها را می‌ خورند

همیشه پای دلالان درمیان است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با تأکید بر اینکه همیشه پای دلالان در نوسان قیمت‌هادر میان است، گفت: کمبودی در زمینه تولید گوشت مصرفی مردم وجود ندارد ودامداران نیز مانند مصرف‌کنند‌‌گان چوب بی‌نظارتی دولت بر بازار و قیمت‌ها را می‌خورند چرا که دلالان تعیین کننده نرخ ها در سایه غفلت مسئولان هستند.
همیشه پای دلالان درمیان است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با تأکید بر اینکه همیشه پای دلالان در نوسان قیمت‌هادر میان است، گفت: کمبودی در زمینه تولید گوشت مصرفی مردم وجود ندارد ودامداران نیز مانند مصرف‌کنند‌‌گان چوب بی‌نظارتی دولت بر بازار و قیمت‌ها را می‌خورند چرا که دلالان تعیین کننده نرخ ها در سایه غفلت مسئولان هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/23428.jpg همیشه,پای,دلالان,درمیان,است Icana

محمد‌رضا امیری‌کهنوج در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه دامداران سود اندکی از تولید و نگه داری دام به دست می‌آورند، افزود: فاتحان اصلی آشفته بازار کنونی در تمامی زمینه‌ها سودجویانی هستند که دارایی تولید‌کنند‌گان را با قیمت اندک به تاراج می‌برند.

نماینده مردم فاریاب، کهنوج، منوجان، رودبار‌جنوب و قلعه‌گنج در مجلس شورای اسلامی  با انتقاد از نبود نظارت در بازار مواد پروتئینی و افزایش هر روزه قیمت‌ها، تصریح کرد: تنها راه جلوگیری از فشار بر زندگی مردم و کاهش هزینه‌ها نظارت دقیق بر قیمت‌ها است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با تأکید بر اینکه همیشه پای دلالان در نوسان قیمت‌های بازار در میان است، گفت: متأسفانه گوشت قرمز نیز از دخالت سودجویان در قیمت‌گذاری در امان نمانده و دچار افزایش قیمت شده است.

وی با بیان اینکه کمبودی در زمینه گوشت مصرفی مردم وجود ندارد، افزود: دامداران نیز مانند مصرف‌کنند‌ه‌گان چوب بی‌نظارتی دولت بر بازار و قیمت‌ها را می‌خورند چرا که دلالان تعیین کننده قیمت‌ها در سایه غفلت مسئولان هستند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به مشکلات دامداران و افزایش هزینه‌‌های تولید، تصریح کرد: متأسفانه سودی که نصیب دامدار از فروش گوشت تولید خود می‌شود بسیار ناچیز بوده و کفاف هزینه‌ها را نیز نمی‌کند.

نماینده مردم فاریاب، کهنوج، منوجان، رودبار‌جنوب و قلعه‌گنج در مجلس با بیان این مطلب که قیمت مواد پروتئینی مردم با نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان باید به صورت جدی کنترل شود،‌ گفت: گوشت نیز یکی از مایحتاج اساسی مردم است که در صورت مصرف سلامت افراد را تضمین می‌کند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآور شد: در روز‌های اخیر قیمت گوشت قرمز در حالی افزایش یافته که نرخ خرید و فروش دام زنده ثابت مانده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet