آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی‌زاده خبر داد:

حمایت «جبهه پایداری» از «مواضع کنونی» روحانی

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: این جبهه مواضع کنونی روحانی درباره مباحث هسته‌ای و مسائل داخلی را می‌پسندد و معتقد است موضع درست را باید در هر شرایطی پذیرفت.
شنبه 8 تیر 1392 ساعت 19:21
حمایت «جبهه پایداری» از «مواضع کنونی» روحانی نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: این جبهه مواضع کنونی روحانی درباره مباحث هسته‌ای و مسائل داخلی را می‌پسندد و معتقد است موضع درست را باید در هر شرایطی پذیرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/22010.jpg حمایت,«جبهه,پایداری»,از,«مواضع,کنونی»,روحانی Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سید امیرحسین قاضی‌زاده با اشاره به مواضع هسته‌ای رئیس‌ جمهور منتخب، گفت: جبهه پایداری مواضع آقای روحانی درباره حقوق هسته‌ای ملت ایران و منتفی بودن موضوع تعلیق را می‌پسندد.
سخنگوی جبهه پایداری خاطر نشان کرد: اگر حتی این مواضع در ایام انتخابات و در کارنامه آقای روحانی دیده می‌شد، ممکن بود که نظر ما را هم تغییر می‌داد.
قاضی‌زاده با بیان اینکه برخی سایت‌ها با چینش هدف‌دار کلمات، اظهاراتش را وارونه منتشر کرده‌اند، تأکید کرد: بحث ما این است که ای کاش آقای روحانی در ایام انتخابات نیز مواضع کنونی را اتخاذ می‌کرد.
سخنگوی جبهه پایداری و گفت: مواضع آقای دکتر روحانی در پاسخ به خبرنگاران خارجی و داخلی سنجیده و منطبق بر مواضع نظام بود و ما از این مواضع حمایت می‌کنیم.
به گزارش خبرگزاری فارس، قاضی‌زاده در پایان تصریح کرد: جبهه پایداری یک جبهه گفتمانی است و موضع و رفتار درست را از هر کسی می‌پذیرید و در مقابل، اقدام غلط و نادرست را از هر فردی که باشد، رد می‌کند./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000