هدر موبایل
1392/04/09 08:51:07
سرویس سیاسی
بروجردی:دولت از اجرای قانون تولید 20هزار مگاوات برق هسته‌ای عقب است

جزئیات دستگیری جاسوسان گلایدر سوار اسلوک

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بی‌نتیجه بودن مذاکرات۱+۵ و آژانس با ایران را به علت زیاده‌خواهی‌های آمریکا خواند و گفت: دولت از اجرای قانون تولید ۲۰هزار مگاوات برق هسته‌ای عقب است و باید این تأخیر را جبران کند.
جزئیات دستگیری جاسوسان گلایدر سوار اسلوک رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بی‌نتیجه بودن مذاکرات1+5 و آژانس با ایران را به علت زیاده‌خواهی‌های آمریکا خواند و گفت: دولت از اجرای قانون تولید 20هزار مگاوات برق هسته‌ای عقب است و باید این تأخیر را جبران کند. https://cdn.icana.ir/d/019/4553.jpg جزئیات,دستگیری,جاسوسان,گلایدر,سوار,اسلوک Icana

علاءالدین بروجردی در گفت وگو با خبرنگارسیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره دستگیری تعدادی ازاتباع کشور اسلواکی در ایران به جرم جاسوسی ، گفت: تعدادی از اتباع کشور اسلواکی با گلایدر درحال گرفتن عکس از اماکن نظامی کشورمان بوده اند که نیروهای امنیتی آنها را بازداشت کردند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی درباره ساخت نیروگاه های جدید هسته ای درکشور و اعلام مکان‌ آنها به آژانس بین المللی انرژی اتمی، گفت: براساس مصوبات مجلس دولت مکلف به تولید 20هزار مگاوات انرژی هسته ای است و دولت از مصوبه مجلس عقب است و این نیروگاه ها طبق مصوبه مجلس هرچه سریعترباید ساخته شود.

وی با اعلام اینکه مواضع جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته ای با گروه 1+5 و آژانس مشخص است، ادامه داد: اگر تاکنون مذاکرات ایران و کشورهای غربی و آژانس بین المللی انرژی اتمی به سرانجام نرسیده ناشی از تحمیل اراده خصمانه آمریکا برروند مذاکرات است٬ اگر مذاکرات براساس مقررات آژانس ویک گفتمان فنی پیش‌رود قطعا درمدت زمان کوتاهی به نتیجه می‌رسد.

وی افزود: استکبار جهانی بارویکرد سیاسی اراده خود را بر مذاکرات اعمال می کند و مانع از رسیدن به یک توافق اصولی می شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه هرگاه روند مذاکرات به نقطه اوج خود برای رسیدن به توافقات اصولی نزدیک می شود غربی ها کارشکنی می کنند، توضیح داد: هسته اصلی مانع تراشی بر سر راه برنامه هسته ای کشورمان آمریکا با سیاست های خصمانه‌اش است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet