ولادت حضرت امام رضا (ع)
1392/04/09 08:42:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیری کهنوج:

مافیای شیر، زاییده ذهن دولت است

عضو کمیسیون کشاورزی، ‌آب و منابع طبیعی مجلس، با اشاره به افزایش شدید قیمت مواد لبنی در بازار و وعده بی‌عمل دولت برای تنظیم نرخ‌ها، گفت: مافیای شیر و افزایش قیمت‌ها به دست آن‌ زاییده ذهن دولت است.
مافیای شیر، زاییده ذهن دولت است عضو کمیسیون کشاورزی، ‌آب و منابع طبیعی مجلس، با اشاره به افزایش شدید قیمت مواد لبنی در بازار و وعده بی‌عمل دولت برای تنظیم نرخ‌ها، گفت: مافیای شیر و افزایش قیمت‌ها به دست آن‌ زاییده ذهن دولت است. https://cdn.icana.ir/d/019/18227.jpg مافیای,شیر،,زاییده,ذهن,دولت,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد‌رضا امیری‌کهنوج عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه تنظیم بازار مواد لبنی برای تضمین سلامت افراد به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان باید مورد توجه مسئولان قرار بگیرد، افزود: متأسفانه وعده بازگشت قیمت مواد لبنی به حالت قبل از سوی دولت همچون سایر وعده‌ها بدون اجرا مانده است.

نماینده مردم فاریاب، منوجان، قلعه‌گنج، کهنوج و روبار‌جنوب در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که در قیمت‌گذاری مواد لبنی باید سود منطقی دامداران نیز در نظر گرفته شود، تصریح کرد: حمایت از تولید‌کننده و مصرف کننده باید همزمان از سوی دولت با پرداخت یارانه به بخش تولید در کنار بخش مصرف صورت بگیرد.

عضو کمیسیون کشاورزی، ‌آب و منابع طبیعی مجلس، با اشاره به افزایش شدید قیمت مواد لبنی در بازار و وعده بی‌عمل دولت برای تنظیم نرخ‌ها، گفت: متأسفانه وجود مافیای شیر و افزایش قیمت‌ها به دست آن‌ زاییده ذهن دولت در زمان ناتوانی بر کنترل بازار است. 

این نماینده مردم در مجلس نهم، ارتباط عوامل گرانی موجود در کشور به مافیا را با ناتوانی دولت در تنظیم بازار و کاهش قیمت مواد غذایی اساسی مردم مرتبط خواند و افزود: دولت باید خود سکان قیمت‌گذاری شیر را به دست گرفته و از منتسب کردن گرانی به عوامل حاشیه‌ای دست بردارد.

وی ادامه داد: شیر و مواد لبنی از مایحتاج اساسی مردم بوده که با تشدید گرانی‌های اخیر تمایل به مصرف آن‌ها کاهش یافته و به این ترتیب سلامت افراد در خطر قرار گرفته است.

 به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون کشاورزی، ‌آب و منابع طبیعی مجلس، یادآور شد: دولت باید در روز‌های منتهی به پایان عمر خود برای تنظیم بازار اقلام اساسی مردم تلاش کرده و دست از اهمال در وظایف بردارد./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet