هدر موبایل
1392/04/09 08:55:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ایرج عبدی:

گرایش مردم به طب سنتی موجب کاهش عوارض دوره درمان می‌شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه به طور حتم استفاده از داروهای گیاهی به جای داروهای شیمیایی از همه لحاظ برای بهبود سلامت انسان ضروری است، تصریح کرد: با جایگزینی طب سنتی با روش‌های درمانی مدرن می‌توان از بروز عوارض داروهای شیمیایی جلوگیری کرد.
گرایش مردم به طب سنتی موجب کاهش عوارض دوره درمان می‌شود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه به طور حتم استفاده از داروهای گیاهی به جای داروهای شیمیایی از همه لحاظ برای بهبود سلامت انسان ضروری است، تصریح کرد: با جایگزینی طب سنتی با روش‌های درمانی مدرن می‌توان از بروز عوارض داروهای شیمیایی جلوگیری کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/12395.jpg گرایش,مردم,به,طب,سنتی,موجب,کاهش,عوارض,دوره,درمان,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ایرج عبدی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به سلبقه و قدمت ایران در استفاده از طب سنتی برای درمان بیماری‌ها، گفت: امروزه باید به طب سنتی نگاهی درمانی داشت چرا که این روش درمانی از گذشته مورد استفاده جوامع انسانی بوده است.

نماینده مردم دوره و خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر تأثیرگذاری استفاده از طب سنتی و جایگزینی این طب به جای طب‌های جدید، افزود: خوشبختانه در چند سال اخیر با برنامه‌ریزی وزارت بهداشت و درمان، دانشگاه طب سنتی آغاز به کار کرده و توانسته به دستاوردهای بسیار خوبی دست پیدا کند.

وی با بیان اینکه به طور حتم استفاده از داروهای گیاهی به جای داروهای شیمیایی از همه لحاظ برای بهبود سلامت انسان ضروری است، تصریح کرد: با جایگزینی طب سنتی با روش‌های درمانی مدرن می‌توان از بروز عوارض داروهای شیمیایی جلوگیری کرد.

عبدی، با اشاره به ارتباط طب سنتی با فرهنگ و آیین اسلامی، تصریح کرد:به‌طور حتم مردم پذیرای ورود طب سنتی به نظام سلامت هستند.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت انجام تحقیق و پژوهش دانشجویان پزشکی نسبت به روش‌های درمانی طب سنتی، گفت: به طور حتم بهبود بیماران، پیوند مشترک بین طب سنتی و روش‌های درمانی نوین است که اگر به آن اهمیت داده شود کاربرد و نتیجه مطلوبی را در پی دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet