ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/09 09:15:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نظری‌مهر تأکید کرد:

عملکرد نامناسب وزارت بهداشت و درمان برای حمایت از بیماران خاص

عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، عملکرد وزارت بهداشت و درمان برای حمایت از بیماران خاص را نامناسب دانست و گفت: هوشمندسازی حوزه درمان٬ هم به نفع دولت و هم به نفع سلامت مردم و به‌ویژه بیماران خاص است.
عملکرد نامناسب وزارت بهداشت و درمان برای حمایت از بیماران خاص عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، عملکرد وزارت بهداشت و درمان برای حمایت از بیماران خاص را نامناسب دانست و گفت: هوشمندسازی حوزه درمان٬ هم به نفع دولت و هم به نفع سلامت مردم و به‌ویژه بیماران خاص است. https://cdn.icana.ir/d/019/1868.jpg عملکرد,نامناسب,وزارت,بهداشت,و,درمان,برای,حمایت,از,بیماران,خاص Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد نظری‌مهر عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس وضعیت توزیع داروهای خاص برای بیماران صعب‌العلاج را بسیار نامطلوب ارزیابی کرد و گفت: در شرایط کنونی بروز این‌گونه بیماری‌ها در کشور برابر با فقر و نابودی زندگی بیماران و خانوادهایشان است.

نماینده مردم کردکوی، بندر گز و بندر ترکمن در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه عملکرد وزارت بهداشت و درمان برای حمایت از بیماران خاص نامناسب است افزود:‌ متأسفانه این وزارتخانه تنها به اجرای طرح‌های غیرکارشناسی و عجولانه بسنده کرده است.

وی بر لزوم اجرای طرح کارت الکترونیک سلامت تأکید کرد و گفت: بر اساس برنامه پنجم توسعه طرح کارت الکترونیک سلامت باید در تمام کشور پیاده‌سازی شود٬ زیرا این طرح به‌عنوان زیرساخت طرح پزشک خانواده به شمار می‌آید.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر اینکه وزارت بهداشت٬ درمان و آموزش‌پزشکی باید هر چه سریع‌تر برای اجرای طرح پرونده الکترونیک سلامت و به تبع آن پزشک خانواده تلاش کند٬ تصریح کرد: هوشمندسازی حوزه درمان٬ هم به نفع دولت و هم به نفع سلامت مردم است.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه هوشمندسازی حوزه سلامت یکی از محورهای برنامه پنجم توسعه است، افزود: با اجرای کارت هوشمند سلامت، تجمیع تمام بیمه‌ها صورت گرفته و تمام اقشار کشور تحت پوشش یک بیمه قرار خواهند گرفت./
 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet