هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیاتیان مطرح کرد

بررسی طرح حمایت از تولید ملی پس از تعطیلات تابستانی بهارستان

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه طرح حمایت از تولید ملی در نوبت صحن علنی مجلس قراردارد، گفت: با توجه به اینکه طرح فوق به صورت عادی در دستورکار صحن قرار گرفته، به احتمال زیاد نمایندگان پس از تعطیلات تابستانی مجلس با جمع‌آوری امضاء درخواست بررسی خارج از نوبت این طرح را در صحن دنبال خواهند کرد.
یکشنبه 9 تیر 1392 ساعت 09:36
بررسی طرح حمایت از تولید ملی پس از تعطیلات تابستانی بهارستان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه طرح حمایت از تولید ملی در نوبت صحن علنی مجلس قراردارد، گفت: با توجه به اینکه طرح فوق به صورت عادی در دستورکار صحن قرار گرفته، به احتمال زیاد نمایندگان پس از تعطیلات تابستانی مجلس با جمع‌آوری امضاء درخواست بررسی خارج از نوبت این طرح را در صحن دنبال خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/21187.jpg بررسی,طرح,حمایت,از,تولید,ملی,پس,از,تعطیلات,تابستانی,بهارستان Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سیدمحمد بیاتیان از نهایی شدن طرح حمایت از تولید ملی در کمیسیون‌های تخصصی مجلس خبر داد و گفت: این طرح هم اکنون در نوبت کار صحن علنی قرار دارد.
نماینده مردم بیجار و حسن‌آباد در مجلس در ادامه با بیان اینکه این طرح به صورت عادی در دستورکار صحن علنی قرار دارد، تصریح کرد: با توجه به خلق حماسه سیاسی و لزوم هرچه سریعتر خلق حماسه اقتصادی، این طرح پس از تعطیلات تابستانی مجلس در دستور کار صحن علنی قرار خواهد گرفت.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد: البته برای بررسی خارج از نوبت این طرح در صحن علنی نیاز به 50 امضاء وجود دارد که احتمالا نمایندگان با آن موافقت خواهند کرد.
گفتنی است: طرح حمایت از تولید ملی در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و کمیسیون ویژه سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی به عنوان کمیسیون اصلی و در کمیسیون صنایع و معادن نیز به عنوان کمیسیون فرعی مورد بررسی قرار گرفته است./
 پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000