هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوثری:

دولت روحانی جناحی عمل کند مجلس واکنش نشان خواهد داد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه دولت روحانی وامدار هیچ جریان و گروهی نیست، تاکید کرد:‌ دولت یازدهم اگر فراجناحی عمل نکند، مجلس به طور قطع واکنش نشان خواهد داد.
یکشنبه 9 تیر 1392 ساعت 10:06
دولت روحانی جناحی عمل کند مجلس واکنش نشان خواهد داد نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه دولت روحانی وامدار هیچ جریان و گروهی نیست، تاکید کرد:‌ دولت یازدهم اگر فراجناحی عمل نکند، مجلس به طور قطع واکنش نشان خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/2259.jpg دولت,روحانی,جناحی,عمل,کند,مجلس,واکنش,نشان,خواهد,داد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ اسماعیل کوثری، با اشاره به ویژگی‌های کابینه دولت یازدهم، گفت:‌ اعضای کابینه دولت ‌آینده باید در درجه اول حفظ ارزش‌های انقلاب را جزو اولویت‌های خود بدانند و به آنها عمل کنند و در قدم بعدی دولت باید ولایت‌مدار و قانون مدار باشد.
وی تصریح کرد:‌ دولت باید کابینه‌ای پرکار و تلاش داشته باشد که در جهت رفع مشکلات اقتصادی اقدام کند و به هیچ به مسائل حاشیه‌ای نپردازد و با اصل قرار دادن مشکلات مردم در جهت رفع این مشکلات تلاش کنند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به سخنان اخیر رئیس‌جمهور منتخب اظهار داشت:‌ آقای روحانی همانطور که چندین بار نیز این مطلب را بیان کرده، وامدار هیچ دسته و گروهی نیست؛ بلکه فراجناحی عمل خواهد کرد و اگر غیر از این نیز باشد حتما مجلس عکس‌العمل نشان خواهد داد./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000