هدر موبایل
1392/04/09 10:11:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیری خامکانی:

رئیس‌جمهور منتخب در حال مطالعه روی شاخص‌های دولت آینده است

نماینده مردم زرند در مجلس خاطرنشان‌ کرد:‌ رئیس جمهور منتخب در حال مطالعه روی شاخص‌های دولت آینده است.
رئیس‌جمهور منتخب در حال مطالعه روی شاخص‌های دولت آینده است نماینده مردم زرند در مجلس خاطرنشان‌ کرد:‌ رئیس جمهور منتخب در حال مطالعه روی شاخص‌های دولت آینده است. https://cdn.icana.ir/d/019/7969.jpg رئیس‌جمهور,منتخب,در,حال,مطالعه,روی,شاخص‌های,دولت,آینده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حسین امیری خامکانی با اشاره به وضعیت کابینه دولت یازدهم، گفت: رئیس جمهور منتخب در حال مطالعه روی شاخص‌های وزرای دولت آینده است.
وی افزود: با توجه به مسائل و مشکلات اقتصادی که از دولت‌های گذشته انباشت شده است و همچنین تحریم‌ها و مشکلات اجتماعی و اقتصادی، وزرای دولت آینده باید برای حل این مسائل راه حل داشته باشند.
نماینده اصلاح‌طلب مجلس‌ خاطرنشان‌ کرد:‌ اجرای برنامه پنجم توسعه و مسائل هسته ای نیز از دیگر چالش های دولت آینده است که مدیریت‌ها و وزرای دولت باید بر مبنای این مشکلات انتخاب شوند و بتوانند به صورت ریشه ای این گونه مسائل را در کشور حل کنند. لذا بعد از مشخص شدن ویژگی‌ها و شاخص‌های دولت آینده، نسبت به انتخاب افراد تصمیم گرفته می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیری خامکانی همچنین در خصوص احتمال ارائه گزینه‌هایی از سوی کمیسیون انرژی به رئیس جمهور منتخب، اظهارداشت: کمیسیون انرژی تاکنون گزینه‌ای را به رئیس جمهور منتخب درباره وزرای نفت و نیروی دولت آینده ارائه نداده است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet