ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/09 13:23:02
سرویس اقتصادی
ثروتی:

کاهش نرخ سکه و ارز، بورس را صعودی کرد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به روند صعودی شاخص‌های بورس، گفت: در حال حاضر به علت کاهش نرخ سکه و ارز بسیاری از افراد سرمایه خود را وارد بازار بورس کرده‌اند، که این موضوع یکی از دلایل اصلی رشد شاخص ها در تالار شیشه‌ای بوده است.
کاهش نرخ سکه و ارز، بورس را صعودی کرد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به روند صعودی شاخص‌های بورس، گفت: در حال حاضر به علت کاهش نرخ سکه و ارز بسیاری از افراد سرمایه خود را وارد بازار بورس کرده‌اند، که این موضوع یکی از دلایل اصلی رشد شاخص ها در تالار شیشه‌ای بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/786.jpg کاهش,نرخ,سکه,و,ارز،,بورس,را,صعودی,کرد Icana

موسی‌الرضا ثروتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افزایش شاخص‌های بورس گفت: شاخص کل بورس اوراق بهادار طی چند هفته گذشته با رشد چشمگیر و خیره کننده‌ای مواجه شده که این موضوع نشان دهنده ثبات اقتصادی در کشور است.

نماینده مردم بجنورد، گرمه، جاجرم، مانه، سملقان، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اقتصاد کشور بعد انتخابات ریاست جمهوری از ثبات مناسبی برخوردار شده است، افزود: بازار سکه، ارز و بورس بعد از انتخابات ریاست جمهوری از ثبات و آرامش نسبی برخوردار شده که انتظار می‌رود این امر در ماه‌های آینده نیز تداوم داشته باشد.

وی حبابی دانستن بازار بورس را نادرست دانست و تصریح کرد: آرامش موجود در بازار ارز و سکه و کاهش قیمت‌ها و همچنین رشد شاخص‌های بورس نوید یک اقتصاد پویا و زنده را می‌دهد، لذا حبابی دانستن بازار بورس در شرایط فعلی نادرست است.

ثروتی اظهار کرد: در حال حاضر به علت کاهش نرخ سکه و ارز، بسیاری از افراد سرمایه خود را وارد بازار بورس کرده‌اند، که این موضوع یکی از دلایل اصلی رشد شاخص در تالار شیشه‌ای بوده است.  

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، آینده مناسب و رو به رشدی را برای بازار بورس کشور پیش بینی و خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی صحیح دولت جدید در بخش اقتصادی و توجه بیش از پیش به تولیدات داخلی به طور حتم چشم انداز و آینده روشنی را می‌توان برای بازار بورس متصور شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet