ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/09 12:08:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حاجی دلیگانی:

رییس‌جمهور منتخب در معرفی کابینه به شعار "اعتدال‌گرایی" عمل کند

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با اشاره به شعار اعتدال‌گرایی رییس‌جمهور منتخب، گفت: اولین ظهور و بروز این شعار در عمل، معرفی اعضای دولت است که همکارانی انتخاب شوند که براساس شعار اعتدال باشند.
رییس‌جمهور منتخب در معرفی کابینه به شعار "اعتدال‌گرایی" عمل کند نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با اشاره به شعار اعتدال‌گرایی رییس‌جمهور منتخب، گفت: اولین ظهور و بروز این شعار در عمل، معرفی اعضای دولت است که همکارانی انتخاب شوند که براساس شعار اعتدال باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/26198.jpg رییس‌جمهور,منتخب,در,معرفی,کابینه,به,شعار,"اعتدال‌گرایی",عمل,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حسین‌علی‌ حاجی دلیگانی در مورد شاخص‌های اعتدال‌گرایی اظهار داشت: اعتدال یعنی اینکه یک فرد دقیقاً بر خط مستقیم اسلام حرکت کند و آنچه اسلام در خصوص موضوعی بیان کرده است آن را بپذیرد و براساس آن امور خود را تنظیم کرده و به انجام برساند.
وی ادامه داد: اعتدال به این معنی است که فرد از احکام اسلامی نه جلو و نه عقب بیفتد، بنابراین شعاری که رئیس جمهور منتخب مطرح کرد، شعار خوبی است و امیدوارم که در عمل بتواند این شعار را محقق کند.
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس افزود: امیدواریم که حجت‌الاسلام حسن روحانی در عمل نشان دهد فردی است که کاملاً براساس اصول مترقی اسلام و مبانی انقلاب اسلامی و میثاق ملی که همان قانون اساسی است و فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است، حرکت می‌کند و اولین ظهور و بروز این موضوع در عمل معرفی اعضای دولت است که وی همکارانی انتخاب کند که براساس این شعار خود باشد، لذا آن زمان مجلس می‌تواند با وی همکاری و حمایت داشته باشد تا به زودی شاهد تحول در مسائل کشور از جمله مسائل اقتصادی باشیم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نماینده مردم شاهین شهر در مجلس افزود: مردم امروز مشکلات عدیده‌ای دارند و مهمترین موضوع برای افراد شاغل عدم تطبیق میزان درآمد و هزینه‌ها است. همچنین افراد بازنشسته نیز این دغدغه را دارند که چرا افزایشی که در سال 1392 داده شده، هنوز اعمال نشده است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet