هدر موبایل
1392/04/09 12:46:45
سرویس فرهنگی
حقیقت‌پور تاکید کرد: روزنامه ایران بلندگوی جریان انحرافی است و باید از نیروهای منحرف پاکسازی شود

استخدام فله‌ای در روزنامه ایران، آخرین حربه حلقه انحرافی

نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با انتقاد از استخدام فله‌ای نیروهای منصوب به تیم رسانه ای دولت در روزنامه ایران، گفت:‌ دولت آینده باید نیروهایی را که عقبه انحرافی دارند از این روزنامه تصفیه کند.
استخدام فله‌ای در روزنامه ایران، آخرین حربه حلقه انحرافی نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با انتقاد از استخدام فله‌ای نیروهای منصوب به تیم رسانه ای دولت در روزنامه ایران، گفت:‌ دولت آینده باید نیروهایی را که عقبه انحرافی دارند از این روزنامه تصفیه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/22627.jpg استخدام,فله‌ای,در,روزنامه,ایران،,آخرین,حربه,حلقه,انحرافی Icana

منصور حقیقت پور در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از استخدام 150 نفر از نیروهای منصوب به تیم رسانه‌ای دولت در روزنامه ایران، توضیح داد:‌ استخدام این تعداد افراد در روزنامه ایران که در این سال‌ها در حکم بلندگوی جریان انحرافی فعالیت‌ می‌کرد مسئله‌ای شبهه‌ناک است و باید مورد پیگیری قرار بگیرد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تنها چند هفته مانده تا عمر دولت دهم به پایان برسد و در این برهه زمانی  شاهد تحرکات مشکوک این دولت و نزدیکان رئیس جمهوری در واگذاری برخی از بخش‌ها و همچنین استخدام و رسمی کردن برخی از افراد خاص در پست‌ها و جایگاه‌های خاص هستیم.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس نهم، با یادآوری اینکه این نوع استخدام‌های فله‌ای حربه‌ای برای گنجاندن عناصر مرتبط با حلقه انحرافی در دولت آینده است، ادامه داد:‌ این شکل استخدام برای دولت آینده بار مالی دارد ولی مسئولان دولت و روسای این روزنامه بدون توجه به آتیه و آینده و چگونگی پرداخت حقوق این افراد بار مالی قبال توجه‌ای را بر دوش دولت آینده قرار دادند.

 نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: دولت آینده باید در این روزنامه دست به یک تصفیه نیرو بزنند و عناصر مرتبط با جریان انحرافی را از عرصه این رسانه بیالاید.

ماجرای استخدام فله ای در موسسه مطبوعاتی ایران چند روز پیش سبب درگیری تیم مطبوعاتی دولت در این موسسه شد دستور رسمی شدن این افراد را احمدی‌نژاد در آخرین بازدیدش از ایران روزنامه در یک سال پیش صادر شده است اما ستاریان در مقابل این دستور مقاومت کرده. حالا اطرافیان مشایی قصد دارند تا به این بهانه در مدت باقی مانده با جابه‌جایی مدیرعامل به خواسته‌ها خود برسند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet