هدر موبایل
1392/04/09 14:36:57
سرویس فرهنگی
منصوری آرانی در پی استخدام 150 نیرو در روزنامه ایران مطرح کرد:

شائبه تثبیت جریانی خاص در روزنامه ایران

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس،استخدام ۱۵۰ نیرو در روزنامه ایران در شرایط کنونی را شائبه‌برانگیز خواند و گفت: اینکه دولت در اقدامی شتابزده دست به استخدام نیرو در روزنامه ایران می زند این شائبه را در افکار عمومی ایجاد می‌کند که دولت در تلاش است تا حضور جریان خاصی را در روزنامه ایران تثبیت کند.
شائبه تثبیت جریانی خاص در روزنامه ایران عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس،استخدام 150 نیرو در روزنامه ایران در شرایط کنونی را شائبه‌برانگیز خواند و گفت: اینکه دولت در اقدامی شتابزده دست به استخدام نیرو در روزنامه ایران می زند این شائبه را در افکار عمومی ایجاد می‌کند که دولت در تلاش است تا حضور جریان خاصی را در روزنامه ایران تثبیت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/22626.jpg شائبه,تثبیت,جریانی,خاص,در,روزنامه,ایران Icana

عباسعلی منصوری آرانی درگفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود: استخدام 150 نفر نیرو در روزنامه ایران آن هم در مقطع زمانی کنونی که چند هفته تا پایان عمر دولت باقی نمانده به هیچ وجه عاقلانه نیست زیرا با این وضعیت بار مالی بر دوش دولت آینده تحمیل می‌کند. 

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولت باید بداند جذب نیروی انسانی  در سیستم دولتی آن هم به طور سراسری در بسیاری از استان‌ها  نمی‌تواند مشکل بیکاری را در کشور برطرف کند بلکه دولت آینده را با بحرانی از مشکلات مالی روبرو می کند.

وی ادامه داد: اشتغال  در رسانه مقوله‌ای است که یک برنامه‌ریزی جامع می خواهد نه اینکه دولت در ماه‌های آخر دولت تصمیم به استخدام نیرو بگیرد.

منصوری استخدام 150 نیرو در روزنامه ایران در شرایط کنونی را شائبه برانگیز خواند و گفت: اینکه دولت در اقدامی شتابزده دست به استخدام نیرو در روزنامه ایران می زند این شائبه را در افکار عمومی ایجاد می‌کند که دولت در تلاش است تا حضور گروه خاصی را در روزنامه ایران تثبیت کند. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یاد آور شد: دولت فعلی موظف است تا قبل از هرگونه استخدامی، با دولت آینده مشورت کند زیرا دولت آینده مسئول تامین منابع انسانی سال‌های آینده است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet