ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/09 13:52:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ندیمی:

جریانات سیاسی کشور در اصول با هم مشترک‌اند

نماینده مردم لاهیجان در مجلس، اظهار داشت:‌ جریانات سیاسی کشور در مبانی و اصول با هم مشترک‌اند و آن چیزی که نقطه افتراق آنهاست، روش و استراتژی است.
جریانات سیاسی کشور در اصول با هم مشترک‌اند نماینده مردم لاهیجان در مجلس، اظهار داشت:‌ جریانات سیاسی کشور در مبانی و اصول با هم مشترک‌اند و آن چیزی که نقطه افتراق آنهاست، روش و استراتژی است. https://cdn.icana.ir/d/019/1230.jpg جریانات,سیاسی,کشور,در,اصول,با,هم,مشترک‌اند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ ایرج ندیمی خاطرنشان کرد: آنچه که باید به آن توجه نمود این است که نقاط مشترک در بین جریانات سیاسی کشور مانند اصولگرایی و اصلاح‌طلبی، بیشتر از نقاط اختلاف آنهاست اما متاسفانه در سال‌های اخیر صرفا به نقاط اختلاف توجه شده است.
وی افزود: امید است دولت آینده با مبنا قرار دادن نکات مشترک و دوری از افراطی‌هایی که صرفا به دنبال سیاه‌نمایی و بدگویی هستند، بتواند از همه ظرفیت‌های حزبی، سیاسی و عقیده‌ای در کشور استفاده کند و بتواند کشور را در مسیر پیش رو موفق و پیروز کند.
عضو کمیسیون اقتصادی تاکید کرد: آنچه که روشن است مردم بیش از آنکه دلباخته اسامی و احزاب باشند، دلباخته عملکرد و کارنامه‌اند لذا نباید افراد را با کارنامه‌های خوب و قابل قبول به بهانه هم نظر نبودن و یا هم‌نوایی با جریان سیاسی مخالف حذف نمود.
وی دربخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با لزوم همکاری و تعامل قوا تصریح کرد: تعامل سه قوه یک امر طبیعی و ضروری است چرا که ما دارای یک نظام یکپارچه به عنوان جمهوری اسلامی هستیم و قوا نیز باید یکپارچه و همسو باشند البته ممکن است در روش‌ها کمی اختلاف‌نظر وجود داشته باشد.
ندیمی ادامه داد: عدم تعامل قوا موجب اتلاف منابع و از بین رفتن شایستگی‌ها می‌شود. همچنین موجب نارضایتی در بین مردم و تشتت در افکار آحاد جامعه خواهد شد و در مقابل هرچه قوا به یکدیگر نزدیک‌تر باشند راه رسیدن به اهداف سریع‌تر و هموارتر خواهد بود.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: همه اشخاص و شخصیت‌ها در قوای سه‌گانه موظف به تعامل، همکاری و به کارگیری حداکثر توان خود برای پیشبرد اهداف نظام هستند و رییس جمهور منتخب نیز باید با تدبیر بتواند با همسو کردن قوا کشور را بر اساس اهداف و اسناد بالادستی به پیش ببرد و به نظر می‌رسد اگر این اتفاق بیفتد شاهد بسیاری از مشکلات و نقایص نخواهیم بود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet