هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پیام تسلیت لاریجانی به روسای مجالس "علیا" و"سفلی" هندوستان

سرویس سیاسی
رئیس مجلس طی دو پیام جداگانه خطاب به همتایان خود در مجالس سفلی ( لوک سابها) و علیا ( راجیا سابها) هند حادثه جان باختن جمع زیادی از اتباع این کشور را تسلیت گفت.
یکشنبه 9 تیر 1392 ساعت 14:36
پیام تسلیت لاریجانی به روسای مجالس "علیا" و"سفلی" هندوستان رئیس مجلس طی دو پیام جداگانه خطاب به همتایان خود در مجالس سفلی ( لوک سابها) و علیا ( راجیا سابها) هند حادثه جان باختن جمع زیادی از اتباع این کشور را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/29804.jpg پیام,تسلیت,لاریجانی,به,روسای,مجالس,"علیا",و"سفلی",هندوستان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت٬ دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی دو پیام جداگانه خطاب به همتایان خود در مجالس سفلی ( لوک سابها) و علیا ( راجیا سابها) هند حادثه جان باختن جمع زیادی از اتباع این کشور را تسلیت گفت.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خطاب به خانم میراکومار رئیس مجلس نمایندگان هند در پیام خود چنین آورده است: با تاثر فراوان حادثه سیل و رانش زمین در ایالت اوتارخند واقع در شمال هند و مصیبت دردناک جان باختن جمعی کثیر از هموطنانتان را به جنابعالی و سایر نمایندگان مجلس لوک سابها، مردم و دولت هند تسلیت می‌گویم.

لاریجانی در پیام دیگری خطاب به آقای حمید انصاری، رئیس مجلس راجیا سابها ( علیای) هند نیز ضمن ابراز تاسف عمیق رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از این حادثه با دولت و ملت کشور هند اعلام همدردی کرده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این پیام‌ها از خداوند منان برای جان‌باختگان رحمت و غفران و برای مصیبت‌دیدگان صبر و شکیبایی آرزو کرده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000