ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/09 15:33:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فاطمه رهبر:

تکرار آزمایش‌های گذشته هدر دادن تمام ظرفیت‌هاست

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه گفتمان رئیس‌جمهور برگزیده همواره مبتنی بر اعتدال‌گرایی بوده است گفت: آقای روحانی عنوان کرده وام‌دار هیچ حزب و گروهی نیست.
تکرار آزمایش‌های گذشته هدر دادن تمام ظرفیت‌هاست عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه گفتمان رئیس‌جمهور برگزیده همواره مبتنی بر اعتدال‌گرایی بوده است گفت: آقای روحانی عنوان کرده وام‌دار هیچ حزب و گروهی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/35379.jpg تکرار,آزمایش‌های,گذشته,هدر,دادن,تمام,ظرفیت‌هاست Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به گفتمان انتخاباتی آقای روحانی اظهار داشت: گفتمانی که آقای روحانی در شعارهای قبل و بعد از انتخابات مطرح کرده، همواره مبتنی بر اعتدال‌گرایی بوده و خود رئیس‌جمهور منتخب  عنوان کرده است که وام‌دار هیچ حزب و گروهی نیست.

 اصلاح‌طلبان نمی‌توانند ادعا کنند که روحانی وام‌دار آنهاست

وی افزود: این جمله وی نشان می‌دهد که هیچ کدام از گروه‌ها، حتی اصلاح‌طلبان، نمی‌توانند این ادعا را داشته باشند که آقای روحانی وام‌دار آنهاست و وعده و وعیدهای وی در جهت تحقق شعار حزب و گروه آنها بوده است.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه بحث «کلید» آقای روحانی بر اساس حل مسائل اقتصادی و معیشتی مردم مطرح شد، خاطرنشان کرد: حل معیشت مردم، شعار مشترک تمام نامزدها با توجه به شرایط فعلی کشور بوده و هیچ کدام از کاندیداهای ریاست جمهوری، شعاری مبنی بر تحقق فضای باز سیاسی، دال بر اینکه فضای بسته‌ای وجود دارد، مطرح نکرده اند.

فاطمه رهبر با بیان اینکه اصلاح‌طلبان در انتخابات 88 کارنامه مردودی داشتند، تصریح کرد: در حال حاضر با انتخاب آقای روحانی، اصلاح‌طلبان برای خود امید و آرزوهایی در سر می‌پرورانند و تصور می‌کنند که با نزدیک شدن به وی می‌توانند خود را احیا و یک جریان سیاسی داشته باشند، اما آقای روحانی با صحبت‌های اخیری که داشت نشان داد که خود را وام‌دار هیچ حزب و گروهی نمی‌داند و آب پاکی را روی دست آنها ریخته است.

رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس با اشاره به نزدیک شدن مراسم تنفیذ رئیس جمهور منتخب اضافه کرد: امیدواریم شایسته سالاری آقای روحانی با انتخاب یک کابینه معتدل و کارآمد، محقق شود و دولت یازدهم با رای حداکثری مجلس  کار خود را در جهت حل مشکلات اقتصادی، معیشتی و بیکاری با قدرت هرچه تمام‌تر آغاز کند.

 تکرار آزمایش‌های گذشته هدر دادن تمام ظرفیت‌هاست

وی با اشاره به لزوم کسب تجربه دولت روحانی از دولت‌های هاشمی، خاتمی، احمدی‌نژاد بیان داشت: منطق حکم می‌کند هر فردی که در مسند کاری قرار می‌گیرد، از تجربیات گذشتگان استفاده کند و تجربیات آنها را به کار بندد و از فرصت به دست آمده، کمال استفاده را داشته باشد و اگر قرار باشد همان آزمایش‌های قبل تکرار شود، در واقع هدر دادن تمام ظرفیت‌هاست.

رهبر با اشاره به اولویت‌های دولت یازدهم یادآور شد: درخواست اکثریت مردم رفع مشکلات اقتصادی است و دولت یازدهم باید گام‌های اساسی را در این ارتباط بردارد.

عقب‌گردهایی را در بخشی از امور فرهنگی داشته‌ایم

به گزارش فارس،نماینده تهران با اشاره به امور فرهنگی کشور گفت: در چند سال اخیر در بخشی از امور فرهنگی عقب‌گردهایی داشته‌ایم که باید در این دوره جبران شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet