ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/10 09:09:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حمیدرضا عزیزی فارسانی:

فقدان حمایت‌های دولتی، زمینه‌ساز مهاجرت پرستاران است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، خدمات پرستاری را پایه و اساس حوزه پزشکی خواند و گفت: نبود حمایت‌های دولتی زمینه مهاجرت پرستاران را فراهم کرده است.
فقدان حمایت‌های دولتی، زمینه‌ساز مهاجرت پرستاران است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، خدمات پرستاری را پایه و اساس حوزه پزشکی خواند و گفت: نبود حمایت‌های دولتی زمینه مهاجرت پرستاران را فراهم کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/30153.jpg فقدان,حمایت‌های,دولتی،,زمینه‌ساز,مهاجرت,پرستاران,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حمیدرضا عزیزی فارسانی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با انتقاد از افزایش مشکلات پرستاران در چند سال اخیر، گفت: متأسفانه به‌علت بی‌توجهی مسئولان حوزه سلامت به پرستاران، این قشر زحمت‌کش حوزه بهداشت و درمان با بی‌انگیزگی و بی‌رغبتی روبه‌رو شده‌اند.

نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، عملکرد مجلس در تصویب قوانین حمایتی پرستاران را مثبت ارزیابی کرد و یاد‌آور شد: رفع کمبود نیروی انسانی، قانون ارتقاء بهره‌وری بالینی خدمات پرستاری، کاهش ساعت کار، پرداخت اضافه کار و جذب نیروی‌های متخصص از مهم‌ترین طرح‌های تصویب شده در مجلس است.

وی با تأکید بر اینکه حمایت نکردن دولت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی از پرستاران زمینه مهاجرت این قشر را فراهم کرده است، گفت: متأسفانه این افراد برای بهبود وضعیت اقتصادی و پیدا کردن موقعیت اجتماعی مناسب، اقدام به مهاجرت می‌کنند، که این موضوع باعث تأسف است.

عزیزی‌فارسانی با بیان اینکه نقش پرستاری در حوزه بهداشت و سلامت کشور واضح است، ادامه داد: هم‌اکنون خدمات پرستاری پایه و اساس حوزه پزشکی را تشکیل می‌دهد.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، آینده حوزه سلامت کشور را مثبت ارزیابی کرد و گفت: امیدوارم دولت یازدهم با برنامه‌ریزی دقیق، امید را به حوزه سلامت کشور بازگرداند./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet