ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/10 09:29:35
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فیاضی:

کنکور 92 نباید با روش سنتی برگزار‌ می‌شد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: کنکور امسال نباید با شیوه سنتی برگزار می‌شد و اشکالاتی در برگزاری کنکور به روش سنتی وارد است.
کنکور 92 نباید با روش سنتی برگزار‌ می‌شد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: کنکور امسال نباید با شیوه سنتی برگزار می‌شد و اشکالاتی در برگزاری کنکور به روش سنتی وارد است. https://cdn.icana.ir/d/019/24247.jpg کنکور,92,نباید,با,روش,سنتی,برگزار‌,می‌شد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عبدالوحید فیاضی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: درحال حاضر بحث پذیرش دانشجو در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در حال بررسی است.

وی پیرامون روند حذف کنکور نیز گفت: پیرامون حذف کنکور وزارت علوم و سازمان سنجش باید زودتر از اینها اقدام می‌کردند، کنکور امسال نباید با این شیوه برگزار می‌شد و اشکالاتی در برگزاری کنکور وارد است.

 فیاضی خاطرنشان کرد: کمیسیون آموزش و تحقیقات در مراحل پایانی بررسی قانون حذف کنکور است و سعی دارد تا از برگزاری کنکور به روش سنتی پرهیز شود.

به گزارش فارس،به گفته فیاضی، از 5 سالی که قرار بود کنکور حذف شود گذشته است و باید در این رابطه به یک ساز و کار جدیدی رسید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet