هدر موبایل
1392/04/10 09:54:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدتقی رهبر مطرح کرد؛

کمبود نیرو با جذب قضات کارآزموده برطرف می‌شود

یک حقوقدان گفت: کمبود نیرو در قوه قضاییه، مهمترین عامل اطاله دادرسی است که قطعا با جذب قضات کارآزموده این مشکل برطرف می‌شود.
کمبود نیرو با جذب قضات کارآزموده برطرف می‌شود یک حقوقدان گفت: کمبود نیرو در قوه قضاییه، مهمترین عامل اطاله دادرسی است که قطعا با جذب قضات کارآزموده این مشکل برطرف می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/23329.jpg کمبود,نیرو,با,جذب,قضات,کارآزموده,برطرف,می‌شود Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام "محمدتقی رهبر" حقوقدان و نماینده ادوار مجلس با اشاره به اطاله دادرسی در پرونده‌های قضایی اظهارداشت: یکی از مهمترین مشکلات دستگاه قضایی کشور  اطاله دادرسی است.
 
وی ادامه داد: کمبود نیرو در قوه قضاییه، مهمترین عامل اطاله دادرسی است که قطعا با جذب قضات کارآزموده این مشکل برطرف می‌شود.
حجت‌الاسلام رهبر با بیان اینکه باید زمان رسیدگی به پرونده‌های قضایی کاهش پیدا کند ، تصریح کرد: قوه قضاییه با همه کمبودها تلاش بسیاری برای کاهش آمد و شد مردم در راهروهای دادگاه‌ها و مراجع قضایی دارد اما رفع کامل این مشکل نیازمند تامین زیرساخت‌های لازم است.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران،این حقوقدان در پایان خاطرنشان کرد: تا پایان عمر دولت دهم چیزی باقی نمانده و امیدواریم دولت یازدهم برای حل مشکلات پیش‌روی دستگاه قضا و کاهش اطاله دادرسی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کند./

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet