خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/04/10 10:08:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی لارگانی:

افراد توانمند در وزارتخانه‌های استراتژیک به کار گرفته شوند

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی بر این نکته تأکید کرد که بایستی افراد توانمند در وزارتخانه‌های استراتژیک کابینه آینده به کار گرفته شوند
افراد توانمند در وزارتخانه‌های استراتژیک به کار گرفته شوند نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی بر این نکته تأکید کرد که بایستی افراد توانمند در وزارتخانه‌های استراتژیک کابینه آینده به کار گرفته شوند https://cdn.icana.ir/d/019/26931.jpg افراد,توانمند,در,وزارتخانه‌های,استراتژیک,به,کار,گرفته,شوند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی،درباره انتظاراتش از کابینه دولت یازدهم گفت:انتظار از رئیس‌جمهور منتخب این است که در چیدمان اعضای هیئت دولت در درجه اول فراجناحی بودن افراد را مد نظر قرار دهد.

وی از لزوم توجه ویژه به وزارتخانه‌های استراتژیک سخن گفت و افزود: بایستی افرادی در وزارتخانه‌های استراتژیک به کار گرفته شوند که ضمن مدیریتی قدرتمند وابستگی سیاسی کمتری داشته باشند.

موسوی لارگانی اضافه کرد: وزارتخانه‌های استراتژیک نباید با مسائل سیاسی عجین شوند زیرا گرایشات سیاسی این وزارتخانه‌ها باعث می‌شود که نتوانند به وظایف خود به درستی عمل کنند.

این نماینده مردم در خانه ملت وزارت صنعت، معدن و تجارت را یکی از وزارتخانه‌های استراتژیک دانست و یادآور شد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری به خصوص در سالهای اخیر و با توجه به شعارهای سال که غالباً متوجه مسائل اقتصادی است باید فردی توانمند مدیریت این وزارتخانه را برعهده بگیرد.

وی وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و امور اقتصادی را ازجمله وزارتخانه‌های استراتژیک عنوان کرد و گفت: با توجه به اهمیت وزارتخانه‌های اقتصادی بایستی افرادی قوی در این وزارتخانه‌ها حضور داشته باشند ضمن اینکه این افراد باید کمتر دنبال مسائل سیاسی و جناحی بروند.

موسوی لارگانی با اشاره به تورم و مشکلات مربوط به اشتغال در کشور اظهار داشت: با توجه به این مشکلات بایستی افرادی در وزارتخانه‌های اقتصادی حضور داشته باشند که توانایی مدیریت مسائل اقتصادی به خصوص کنترل و ثبات بازار را داشته باشند.

به گزارش فارس، نماینده مردم در خانه ملت خواستار برگزاری جلسات هم‌اندیشی رئیس‌جمهور منتخب با نمایندگان مجلس شد و گفت: برگزاری این جلسات باعث می‌شود تا بحث‌ها مطرح شده و دغدغه و انتظارات بیان شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet