هفته دفاع مقدس
1392/04/10 11:25:29
سرویس اجتماعی
فیاضی مطرح کرد:

کار کمیته تفحص از دانشگاه آزاد متوقف نشده است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با تکذیب خبر توقف تفحص از دانشگاه آزاد، گفت: تیم کارشناسان کمیته تحقیق وتفحص مشغول فعالیت بوده و کار کمیته تفحص از دانشگاه آزاد متوقف نشده است.
کار کمیته تفحص از دانشگاه آزاد متوقف نشده است سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با تکذیب خبر توقف تفحص از دانشگاه آزاد، گفت: تیم کارشناسان کمیته تحقیق وتفحص مشغول فعالیت بوده و کار کمیته تفحص از دانشگاه آزاد متوقف نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/26520.jpg کار,کمیته,تفحص,از,دانشگاه,آزاد,متوقف,نشده,است Icana

عبدالوحید فیاضی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با تکذیب خبر توقف تفحص از دانشگاه آزاد، توضیح داد: کارشناسان کمیته تحقیق وتفحص از دانشگاه آزاد جلسات متعددی برگزار کرده به نحوی که عدد این جلسات از دست خارج شده است.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی،  تصریح کرد: مسئله توقف کار کمیته تفحص از دانشگاه آزاد صحت ندارد و تا به حال نیز نه در کمیسیون و نه در این کمیته هیچ بحثی در خصوص توقف فعالیت کمیته تفحص نشده است چرا که تیم متخصص در حال ادامه کار و جمع‌آوری اطلاعات هستند.  

فیاضی با یادآوری اینکه کارشناسان کمیته تفحص از دانشگاه آزاد افراد بی‌طرفی هستند، ادامه داد: سعی شده تا از کارشناسانی که وابستگی به دانشگاه ندارند در این کمیته استفاده شود چرا که اگر وابستگی داشته باشند نمی‌توانند در این مسئله دقیق و منصفانه عمل کنند.

وی ادامه داد: اگرچه مشکلاتی در حوزه فعالیت کارشناسان به عنوان بازوهای اجرایی تحقیق وتفحص از دانشگاه‌ آزاد وجود دارد اما این به معنای توقف فرایند تفحص نیست.

نماینده مردم نور ومحمودآباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: طی بازه زمانی که کارشناسان این کمیته در زمینه تفحص از دانشگاه آزاد کار کرده اند ابنوهی از اطلاعات به دست آمده که نتیجه گیری از آنها نیاز به صرف وقت و زمان زیادی دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet