خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1392/04/10 14:31:14
سرویس اقتصادی
دامادی با انتقاد از ادغام صورت گرفته در مورد وزارتخانه‌های راه و مسکن:

ادغام دو وزارتخانه راه و مسکن نادرست و جداسازی آن نیز پرهزینه است

عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از ادغام صورت گرفته در مورد وزارتخانه‌های راه و مسکن، گفت: ادغام دو وزارتخانه راه و مسکن با یکدیگر نادرست و جداسازی این دو نیز در شرایط کنونی هزینه‌بر خواهد بود.
ادغام دو وزارتخانه راه و مسکن نادرست و جداسازی آن نیز پرهزینه است عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از ادغام صورت گرفته در مورد وزارتخانه‌های راه و مسکن، گفت: ادغام دو وزارتخانه راه و مسکن با یکدیگر نادرست و جداسازی این دو نیز در شرایط کنونی هزینه‌بر خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/20653.jpg ادغام,دو,وزارتخانه,راه,و,مسکن,نادرست,و,جداسازی,آن,نیز,پرهزینه,است Icana

محمد دامادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه ادغام دو وزارت خانه مسکن و راه از ابتدا نادرست بود، گفت: دو مقوله راه و شهرسازی از یکدیگر کاملا مجزا هستند، لذا ادغام کردن این دو وزارتخانه امری مثبت و سازنده نبوده است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در شرایط کنونی باید هرچه بیشتر به سمت کوچک سازی دولت حرکت کنیم، افزود: در شرایطی که بحث کوچک سازی دولت مطرح بود، ایجاد وزارتخانه جدید ورزش و جوانان صحیح به نظر نمی‌رسید.

وی تصریح کرد: ادغام وزارتخانه‌های راه و مسکن باعث شده تا افرادی که در حوزه راه متخصص و صاحب نظر هستند وارد مقوله مسکن و شهرسازی نیز شوند که این موضوع مشکلاتی را برای این افراد ایجاد کرده است.

دامادی ادغام وزارتخانه‌های راه و مسکن را باعث بوجود آمدن نوعی سردرگمی در مردم دانست و اظهار کرد: فردی که در وزارت راه و شهرسازی مشغول فعالیت است، باید به دو بخش مسکن و راه در استان خود رسیدگی کرده و در جلسات و کارگروه‌های‌ آن شرکت کند که این موضوع سرگردانی ارباب رجوع را بوجود آورده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، عنوان کرد: وزارت راه، خود به تنهایی وزارتخانه‌ بزرگی محسوب می‌شود که اداره کردن آن نیز کار سهل و ساده‌ای به نظر نمی‌‎رسد، که این امر با ورود بخش مسکن و شهرسازی به این وزارتخانه، مشکلات عدیده‌ای را برای آن بوجود آورده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس، خاطر نشان کرد: ادغام دو مقوله راه و مسکن با یکدیگر نادرست و جداسازی این دو نیز در شرایط کنونی هزینه‌بر خواهد بود./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet