خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/04/11 08:57:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قائید‌رحمت:

دولت باید در برابر تحرکات مافیای سیگار ایستادگی کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه بحث و تصمیم‌گیری در مورد سیگار نیاز به کار کارشناسانه دارد، گفت: دولت باید در برابر تحرکات مافیای سیگار ایستادگی کند.
دولت باید در برابر تحرکات مافیای سیگار ایستادگی کند عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه بحث و تصمیم‌گیری در مورد سیگار نیاز به کار کارشناسانه دارد، گفت: دولت باید در برابر تحرکات مافیای سیگار ایستادگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/37941.jpg دولت,باید,در,برابر,تحرکات,مافیای,سیگار,ایستادگی,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عباس قائید‌رحمت  با بیان اینکه بحث و تصمیم‌گیری در مورد خصوصی‌سازی سیگار نیاز به کار کارشناسانه دارد، توضیح داد:‌ دولت باید سرسختانه در برابر اقدامات مافیای سیگار و دخانیات ایستادگی کند چراکه بخش دخانیات به دلیل سودآوری سرشار عرصه جولان برخی از افراد شده که با طمع سود کلان و با سوء استفاده از نفوذ در بخش‌های دولتی اقدام به واردات و قاچاق سیگار به داخل کشور می‌کنند.
نماینده مردم ازنا و درود در مجلس با انتقاد از پایین آمدن سن مصرف کنندگان دخانیات، تصریح کرد: در زمینه فرهنگ‌سازی عدم استفاده از دخانیات در حد انتظار فعالیت نشده و رسانه‌های کشور با کمک نهادهای آموزشی باید هشدارهای لازم را در خصوص عوارض سوء سیگار به مخاطبان خود بدهند.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه بحث و تصمیم‌گیری در مورد دخانیات نیازمند تدبیر و نگاهی پیچده است، ادامه داد:‌ اگر در برابر واردات سیگار مقاومت مطلق شود ممکن است شاهد قاچاق آن به داخل کشور باشیم و از سوی دیگر تولید سیگار در داخل کشور نیز با ارزش‌های نظام  منافات دارد از این رو تصمیم‌گیری در این حوزه مستلزم یک بحث کارشناسانه دقیق است.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، افزود: دولت باید ضمن جلوگیری از واردات سیگار قاچاق به کشور، نسبت به تولیدات شرکت دخانیات کشور نیز نظارت کافی داشته باشد تا مبادا با تولید دخانیات از مواد نامرغوب سلامتی افراد جامعه به مخاطره بیفتد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet