ولادت حضرت امام رضا (ع)
1392/04/11 09:08:45
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ندیمی:

دولت سود ناشی از تغییر نرخ ارز را در بخش تولید کشورهزینه کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه دولت نباید از درآمد حاصل از ما‌به‌تفاوت نرخ ارز به پرداخت بدهی‌های خود بپردازد، گفت: دولت باید با درآمد‌های ارزی به تولید کشور و رونق این بخش کمک کند.
دولت سود ناشی از تغییر نرخ ارز را در بخش تولید کشورهزینه کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه دولت نباید از درآمد حاصل از ما‌به‌تفاوت نرخ ارز به پرداخت بدهی‌های خود بپردازد، گفت: دولت باید با درآمد‌های ارزی به تولید کشور و رونق این بخش کمک کند. https://cdn.icana.ir/d/019/26206.jpg دولت,سود,ناشی,از,تغییر,نرخ,ارز,را,در,بخش,تولید,کشورهزینه,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ ایرج ندیمی با بیان اینکه درآمد‌های حاصل فروش ارز می‌تواند برای رفع مشکلات اقتصادی کشور مفید باشد، افزود: دولت با اقدامات دور از کارشناسی خود تفاوت در نرخ فروش ارز و سود حاصله از این طریق را برای تسویه بدهی‌های خود قرار داده که این اقدام تبعات خوبی برای کشور به دنبال ندارد.
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با تأکید بر اینکه سود حاصل از فروش ارز باید در جهت بالندگی و رشد اقتصادی کشور استفاده شود، تصریح کرد: پرداخت بدهی‌های دولت نباید با سود ناشی از تغییر نرخ ارز صورت بگیرد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه دولت نباید از درآمد حاصل از ما‌به‌تفاوت نرخ ارز به پرداخت بدهی‌های خود بپردازد، گفت: دولت باید از درآمد‌های ارزی به تولید کشور و رونق این بخش کمک کند.
نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که دولت باید به گونه‌ای بدهی‌ها و تعهدات خود را مدیریت کند، که منجر به ورشکستی کشور از بعد اقتصادی نشود، افزود: دولت باید جوری عمل کند که در پایان سال مجبور به ارائه چند متمم بودجه نشویم چرا که اگر بخواهیم تمام بدهی‌های دولت را بدون توجه به وضعیت کشور و اقتصاد پرداخت کنیم نتیجه‌ای جز پشیمانی در پی نخواهد داشت.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ادامه داد: دولت بیش از اینکه به پرداخت بدهی خود از طریق سود ناشی از تفاوت نرخ ارز بپردازد باید تولید کشور را تقویت کند.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، تصریح کرد: نظام پرداخت بدهی باید به گونه‌ای باشد که به سایر بخش‌های کشور صدمه نزده و جلوی ارتقا آنها را نگیرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet