هفته دفاع مقدس
1392/04/11 09:42:49
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفری :

بین اعضای دولت هارمونی و هم‌آوایی وجود داشته باشد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت:‌ دولت یازدهم باید به سند چشم‌انداز ۲۰ ساله، برنامه‌های پنجساله،‌الگوی ایرانی- اسلامی پیشرفت و ... واقف باشد.
بین اعضای دولت هارمونی و هم‌آوایی وجود داشته باشد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت:‌ دولت یازدهم باید به سند چشم‌انداز 20 ساله، برنامه‌های پنجساله،‌الگوی ایرانی- اسلامی پیشرفت و ... واقف باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/35105.jpg بین,اعضای,دولت,هارمونی,و,هم‌آوایی,وجود,داشته,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ قاسم جعفری با اشاره به اهمیت معرفی کابینه مجرب از سوی دولت "تدبیر و امید" گفت: با گذشت 34 سال از انقلاب اسلامی دولتی که تشکیل می‌شود باید در تراز جمهوری اسلامی ایران در دهه چهارم انقلاب یعنی دهه پیشرفت و عدالت باشد.
 وی در ادامه افزود: در معرفی کابینه و اعضای دولت باید نوعی هارمونی و هم‌آوایی برقرار باشد و افرادی روی کار بیایند که اهداف انقلاب را در مسیر درستی پیش ببرند و حاشیه‌سازی نکنند.
 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات اظهار داشت: اعضای دولت باید با تمام وجود به مبانی جمهوری اسلامی ایران، قانون اساسی،‌ آرمان‌های امام(ره) و شهدا و همچنین اصل مترقی ولایت فقیه معتقد باشند چرا که در غیر این صورت در ادامه راه به طور ناخواسته سنگ‌اندازی‌هایی بوجود خواهد آمد.
 جعفری گفت: تعهد و تخصص از اصلی‌ترین ویژگی‌های اعضای دولت است و این بی‌تعهدی است که یک غیرمتخصص برای حضور در پستی اعلام آمادگی کند.
 نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان در مجلس با اشاره به اهمیت اسناد بالادستی در کشور تصریح کرد: کابینه یازدهم باید به چشم‌انداز 20 ساله، برنامه‌های پنجساله،‌ الگوی ایرانی- اسلامی پیشرفت و ... واقف باشند.
 به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در پایان خاطرنشان کرد: اعضای دولت باید با تجربه و انگیزه جدی برای حل مشکلات کشور تلاش کنند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet