هدر موبایل
1392/04/11 09:56:56
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی صدر:

تخصص، تجربه و تعهد در انتصاب‌ها رعایت شود

نماینده مردم خوی در مجلس به رئیس جمهور منتخب و تیم‌های مشاور وی توصیه کرد که از به‌کارگیری افراد چاپلوس جلوگیری کند و به آنها میدان ندهد.
تخصص، تجربه و تعهد در انتصاب‌ها رعایت شود نماینده مردم خوی در مجلس به رئیس جمهور منتخب و تیم‌های مشاور وی توصیه کرد که از به‌کارگیری افراد چاپلوس جلوگیری کند و به آنها میدان ندهد. https://cdn.icana.ir/d/019/1225.jpg تخصص،,تجربه,و,تعهد,در,انتصاب‌ها,رعایت,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ مؤید حسینی صدر نماینده مردم خوی در مجلس در خصوص افراط و تفریط‌های صورت گرفته در دولت‌های گذشته اظهار داشت: در 8 سال اخیر دولت افراط و تفریط هایی را در حوزه‌های مختلف انجام داده است؛ به طور مثال در سیاست خارجی دولت با ارائه شعارهایی مانند موضوع هولوکاست به دست کسانی که علیه ما شانتاژ می‌کردند، بهانه داد. این اظهارات در شأن جمهوری اسلامی نیست و موجب می‌شود که کشورهای دیگر با تمسخر به جمهوری اسلامی نگاه و از سر عناد برخورد کنند.
حسینی صدر در مورد افراط و تفریط در بخش اقتصاد افزود: یک روز رئیس جمهور اعلام کرد که بهره بانکی را به زیر9 درصد می‌رسانم و امروز وام گرفتن برای واحدهای تولیدی با بهره 24 درصد به هفت خوان رستم تبدیل شده است.
وی اظهار داشت: در حوزه اشتغال دولت شعار ایجاد 2 و نیم میلیون شغل سر داده شد، ولی حتی 250 هزار شغل نیز ایجاد نشد. همچنین در مورد برخورد با متخلفان شعارهای خوبی داده شد، ولی در عمل و در سال‌های اخیر من افرادی را می‌شناسم که یک شبه ثروت‌های غیرقانونی کسب کردند و در حال تبادل ارز با کشورهای همسایه هستند.
نماینده مردم خوی در مجلس گفت: در دولت گذشته افراط و تفریط زیادی در عرصه‌های مختلف مانند فرهنگ مطرح است. به طور مثال بحث جداکردن دخترها و پسرها در دانشگاه‌ها یک افراط بود، ولی از طرف دیگر در جامعه هنجارشکنی هرروز بیشتر می‌شود و وقتی فرد به برخی شرکت‌ها وارد می‌شود احساس می‌کند که در یک شرکت اروپایی وارد شده است.
حسینی صدر افزود: اگر کسی در یک زمینه تحصیلات لازم را نداشته باشد، هرچه قدر به صورت سنتی تجربه کسب کند باز هم متخصص نمی‌شود. وزارتخانه‌های ما این وضعیت را دارند و وزارتخانه تخصصی هستند که انتظار داریم کسی که در این وزارتخانه‌ها وزیر می‌شود حتماً تخصص لازم را داشته باشد، به علم روز دنیا آشنا باشد و از بهترین دانشگاه‌ها فارغ‌التحصیل شده باشند.
وی تأکید کرد: من خوشبین هستم که روحانی افراد نخبه و کسانی پیشینه روشن، تحصیلات و تجربه لازم را دارند به کار می‌گیرد و 3 شاخص تحصیلات مرتبط و کافی، تجربه و تعهد به ارزش‌های جمهوری اسلامی باید در انتصابات دولت آینده رعایت شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نماینده مردم خوی در مجلس خاطرنشان کرد: به رئیس جمهور منتخب و تیم‌های مشاور وی توصیه می‌کنم که از به‌کارگیری افراد چاپلوس جلوگیری کند و به آنها میدان ندهد. چاپلوسی مانند ویروسی است که هر مجموعه سالمی را مریض می‌کند و یک دفعه رشد می‌کند. باتدبیر، درایت و نخبه‌گرایی می‌توان کشور را در این مقاطع با سربلندی به پیروزی رساند و به افق‌های اسناد بالادستی کشور دست یافت./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet