خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1392/04/11 10:37:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسداللهی:

مجلس پیگیر اجرای هدفمندی در سال 92 خواهد بود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که مصوبه مجلس در مورد هدفمندی یارانه‌ها پس از ابلاغ بودجه لازم‌الاجرا بوده و مجلس از ابزارهای خود برای اجرای این قانون استفاده خواهد کرد.
مجلس پیگیر اجرای هدفمندی در سال 92 خواهد بود عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که مصوبه مجلس در مورد هدفمندی یارانه‌ها پس از ابلاغ بودجه لازم‌الاجرا بوده و مجلس از ابزارهای خود برای اجرای این قانون استفاده خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/22709.jpg مجلس,پیگیر,اجرای,هدفمندی,در,سال,92,خواهد,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ غلامرضا اسداللهی اظهار کرد: با توجه به اینکه قانون بودجه 92 ابلاغ شده باید برابر قانون اقدام شود حالا اینکه مثل روال گذشته بعضی موارد قانون که به نظرشان درست نمی‌آید را اجرا نکنند بحث دیگری است اما قطعا مجلس پیگیری خواهد کرد که قانون مصوب مجلس که به تایید شورای نگهبان هم رسیده اجرایی شود.
وی با اشاره به پیش‌بینی درآمد پنجاه هزار میلیارد تومانی هدفمندی یارانه‌ها در سال 92، خاطرنشان کرد: افزایش قیمت حامل‌های انرژی که در مصوبه مجلس پیش‌بینی شده عدد بزرگی نیست. آنچه که دولت برای درآمد هدفمندی پیشنهاد کرده بود و 120 هزار میلیارد تومان را از این محل به عنوان درآمد می‌خواست مورد مخالفت مجلس قرار گرفت اما بر اساس آنچه مجلس تصویب کرده، افزایش قیمت حامل‌های انرژی افزایش جزئی خواهد داشت.
نماینده مردم تربت‌جام در مجلس با بیان اینکه بودجه 92 بودجه‌ای عملیاتی است، یادآور شد: با اجرای این قانون، بنزین سهمیه‌ای 435 تومان و بنزین آزاد 730 تومان خواهد شد که خیلی عدد و رقم آنچنانی نیست و چندان تاثیرگذار نخواهد بود.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: قانون بودجه 92 با توجه به شرایط موجود وضع شده و اکنون هم شرایط تغییر نکرده لذا قانون باید اجرا شود.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، اسداللهی در پایان گفت: به نظر نمی‌رسد که نیازی به تغییر قانون هدفمندی در سال جاری باشیم و دولت بعد باید همین قانون را اجرا کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet