اربعین حسینی
1392/04/11 11:11:49
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آریایی‌نژاد:

تنها یک مرجع پاسخگوی قیمت‌های دارو باشد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اعتقاد به اینکه حذف ارز مرجع تفاوتی بر قیمت داروها نخواهد گذاشت، گفت: بهتر است یک مرجع مسئولیت پاسخگویی در بخش قیمت دارو را بر عهده داشته باشد.
تنها یک مرجع پاسخگوی قیمت‌های دارو باشد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اعتقاد به اینکه حذف ارز مرجع تفاوتی بر قیمت داروها نخواهد گذاشت، گفت: بهتر است یک مرجع مسئولیت پاسخگویی در بخش قیمت دارو را بر عهده داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/36779.jpg تنها,یک,مرجع,پاسخگوی,قیمت‌های,دارو,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ احمد آریایی‌نژاد درباره حذف ارز مرجع 1226 و تاثیر آن در قیمت داروها، اظهار کرد: تا آنجایی که اطلاع دارم قیمت کالاهای اساسی تغییری نخواهد کرد چه اینکه هر کسی در این زمینه اظهارنظری را مطرح می‌کند که مشخص نیست خروجی این حرف و حدیث‌ها چه مشکلی را برطرف و یا ایجاد خواهد کرد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید درباره قیمت داروها تنها یک مرجع برای پاسخگویی وجود داشته باشد، گفت: اینکه هر کسی با هر سمتی و در هر جایی در این زمینه به اظهارنظر بپردازد و در نتیجه آن هم معلوم نیست که کدام یک از این صحبت‌ها صحیح است اصلا فرآیند خوبی نیست و نمی‌تواند مشکلاتی را که مردم در زمینه دارو و درمان با آن مواجه هستند را برطرف کند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی با اشاره به اینکه بسیاری از بیماری‌ها هستند که داروهای آنها یا کمیاب و یا قیمت گزافی دارند، گفت: امیدواریم که مسئولین مربوطه در اظهارات خود و یا اقدامات‌شان در بخش اجرا تصمیماتی اتخاذ کنند که بتوانند بخشی از مشکلات مردم را برطرف کرده و از سردرگمی نجات دهند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet