هدر اصلی
1392/04/11 11:18:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمدی لاشکی:

وحدت باید سرانجام فعالیت جریانات سیاسی باشد

عضو کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر توجه به نقطه نظرات مشترک جریانات سیاسی از سوی آنها برای حل مشکلات معیشتی مردم گفت: جریانات سیاسی باید ضمن داشتن رویکرد برای دستیابی به وحدت به صورت موازی حرکت کنند.
وحدت باید سرانجام فعالیت جریانات سیاسی باشد عضو کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر توجه به نقطه نظرات مشترک جریانات سیاسی از سوی آنها برای حل مشکلات معیشتی مردم گفت: جریانات سیاسی باید ضمن داشتن رویکرد برای دستیابی به وحدت به صورت موازی حرکت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/21321.jpg وحدت,باید,سرانجام,فعالیت,جریانات,سیاسی,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ قاسم احمدی لاشکی با اشاره به ضرورت وحدت میان جریان‌های سیاسی کشور به ویژه دو طیف عمده اصلاح‌طلبان و اصولگرایان اظهار کرد: اگر تراز فعالیت جریانات برمبنای قانون گیرد و موضوعاتی که احزاب،‌ انجمن‌ها و جمعیت‌ها به آن می‌پردازند بر مبنای قانون باشد می‌توان درنظر گرفت که اختلاف سلیقه و نظر درمیان این طیف‌ها به وجود خواهد آمد.
وی تصریح کرد: به عنوان مثال در مجلس نیز تنش‌های این چنینی برای بیان ایده‌ها و مسائل وجود دارد اما نباید این مسائل به دشمنی تبدیل شود. کشوری مانند ایران باید هر دو جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا را با یکدیگر داشته باشد در واقع به هردوی آنها نیاز دارد و این همان مصداق نقد منصفانه است.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه احزاب قوی‌تر در کشور نداریم، اظهار کرد: جریان‌هایی مانند اصلاح‌طلب و اصولگرا نقش احزاب را در کشور بازی می‌کنند و با توجه به اینکه وضعیت امروز کشور خیلی فضای حزبی نیست هردوی این جریانات قابل احترام هستند می‌توانند در کنار یکدیگر قرار گیرند اما در مقابل نقاط اختلاف و ایده‌هایشان را نیز مطرح کنند.
احمدی لاشکی با تاکید بر اینکه جریانات کشور چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا باید محور کار آنها در گفت‌وگو‌هایشان پرداختن به مباحث معیشتی و اقتصادی مردم باشد، اظهار کرد: بزرگترین بحث‌هایی که امروز کشور ما باید به آن بپردازد مباحث اقتصادی است و جریانات موجود باید دیدگاه‌ها و نظرات خود را براساس مسائل جامعه تنظیم کنند و نهایتا برای حل مشکلات کشور به اتفاق نظر و همگرایی دست یابند.
وی تاکید کرد: وحدت غایت کار این جریانات باید باشد و باید به صورت موازی حرکت کنند نه اینکه همدیگر را قطع کنند و وجود هر یک از آنها می‌تواند یک ضرورت برای جامعه باشد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اینکه رویکرد دولت آینده نیز شایسته‌سالاری خواهد بود و از سه جریان اصولگرا، اصلاح‌طلب و معتدل در دولت حضور خواهند داشت، ابراز امیدواری کرد که فضای کشور با وحدت و همدلی به سمت تعالی پیش رود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet