هدر موبایل
1392/04/11 12:36:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

اعتدال در سیاست خارجی به معنای تسلیم، انفعال و تقابل نیست

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه آقای روحانی می‌خواهد جامعه، متحد و منسجم باشد، گفت: اعتدال در سیاست خارجی به معنای تسلیم، انفعال و تقابل نیست بلکه به معنای تعامل با حفظ حقوق و منافع ملی طرفین است.
اعتدال در سیاست خارجی به معنای تسلیم، انفعال و تقابل نیست عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه آقای روحانی می‌خواهد جامعه، متحد و منسجم باشد، گفت: اعتدال در سیاست خارجی به معنای تسلیم، انفعال و تقابل نیست بلکه به معنای تعامل با حفظ حقوق و منافع ملی طرفین است. https://cdn.icana.ir/d/019/2073.jpg اعتدال,در,سیاست,خارجی,به,معنای,تسلیم،,انفعال,و,تقابل,نیست Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت  و نماینده ادوار مجلس با اشاره اینکه آقای روحانی معنای اعتدال را در صداوسیما به طور کامل بیان کردند، گفت: از نظر ایشان اعتدال به معنای جلوگیری از افراط و تفریط است.

وی افزود: اعتدال در سیاست خارجی به معنای تسلیم، انفعال و تقابل نیست بلکه به معنای تعامل با حفظ حقوق و منافع ملی طرفین است.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه در داخل نیز حفظ حقوق ملی در همه مسائل جزء اولویت‌های آقای روحانی است و حفظ  آرمان‌های نظام نیز جزئی از منافع ملی است، خاطرنشان کرد: آقای روحانی از مقام معظم رهبری به خاطر اینکه حماسه سیاسی را با تدبیر و تمهیدشان آفریدند، تجلیل و تقدیر کرد.

وی تاکید کرد: در ملاقاتی که بنده از طرف جامعه روحانیت مبارز با آقای روحانی داشتم ، وی بر پیگیری آرمان‌های نظام بدون اینکه افراد واجد شرایط طرد شوند، شایسته‌سالاری و فراجناحی عمل کردن تاکید داشت.

به گزارش فارس،حجت‌الاسلام ابراهیمی افزود: آقای روحانی می‌خواهد جامعه، متحد و منسجم باشد و اصولگرا و اصلاح‌طلب معتدل در صحنه حضور داشته باشد./

پایان پیام

 


 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet