ولادت حضرت امام رضا (ع)
1392/04/11 12:48:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صادقی:

دولت آینده مشکلات اقتصادی مردم را به شکل حماسی حل کند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اعضای کابینه باید متعهد و متخصص باشند، متذکر شد: دولت‌مردان باید مشکلات مردم را به شکل حماسی کنند.
دولت آینده مشکلات اقتصادی مردم را به شکل حماسی حل کند عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اعضای کابینه باید متعهد و متخصص باشند، متذکر شد: دولت‌مردان باید مشکلات مردم را به شکل حماسی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/21115.jpg دولت,آینده,مشکلات,اقتصادی,مردم,را,به,شکل,حماسی,حل,کند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس درباره ویژگی‌های وزرای دولت آینده، اظهار داشت: در شرایط کنونی کشور، مهم‌ترین معضلات مسائل اقتصادی است که بر سایر مسائل فرهنگی و اجتماعی سایه افکنده است.
وی افزود:مردم ثابت کردند که کشور و نظام‌شان را دوست دارند و از رهبری تبعیت کامل می‌کنند و در حماسه سیاسی به بهترین شکل ممکن شرکت کردند و ‌اکنون وظیفه دولت‌مردان است که مشکلات آنها را به شکل حماسی حل کنند.
این عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه یادآور شد: مشکلات کشور در صورتی حل می شود که افرادی در کابینه حضور یابند که دغدغه جدی رفع مشکلات مردم را داشته و از توانمندی و کارآمدی بالایی برخوردار باشند و حواشی سیاسی نداشته باشند.

صادقی با تأکید بر اینکه وزرای کابینه باید مشی اعتدالی داشته باشند، تصریح کرد: افراطی‌گری انسان را به سمت و سویی می‌برد که از اصل موضوع دور می‌شود.

وی متذکر شد: مهم‌ترین شاخصه‌های کابینه آینده اینست که وزرای آن تعهد و تخصص کامل و کارآمدی داشته باشند و دغدغه رفع مشکلات مردم برایشان بسیار ملموس و اولویت ویژه‌ای داشته باشد.

به گزارش فارس،نماینده مردم شیراز در مجلس در پایان تأکید کرد: انتظار ما از دولت آینده این است که وزرا در حوزه کاری‌شان به صورت تخصصی فعالیت جدی داشته باشند تا در یک فضای آرام و بدون تنش به جایگاهی برسیم که مردم احساس پویایی، آرامش، نشاط و شادابی کنند و به سمت انسان متعالی در همه ابعاد گام بر‌دارند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet