هدر موبایل
1392/04/11 12:51:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلیلیان:

سود هماهنگی بین جناح های سیاسی به ملت و کشور می‌رسد

نماینده اسلام‌آباد غرب در مجلس با اشاره به نقاط مشترک بین اصلاح‌طلبان و اصولگرایان، هماهنگی بین این دو جناح را به سود ملت و کشور دانست.
سود هماهنگی بین جناح های سیاسی به ملت و کشور می‌رسد نماینده اسلام‌آباد غرب در مجلس با اشاره به نقاط مشترک بین اصلاح‌طلبان و اصولگرایان، هماهنگی بین این دو جناح را به سود ملت و کشور دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/21328.jpg سود,هماهنگی,بین,جناح,های,سیاسی,به,ملت,و,کشور,می‌رسد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علی جلیلیان با تاکید بر لزوم افزایش گفتگو میان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان در دولت اعتدال گفت:‌ اصولگرایان و اصلاح‌طلبان واقعی باید از این پس نقاط مشترک خود را مورد تاکید قرار دهند.
وی ادامه داد: این نقاط مشترک ارزش‌ها و گفتمان انقلاب اسلامی، اعتقاد به نظام ولایت فقیه، پاسداری از حریم اسلام، ارزش نهادن به خون شهدا و ادامه دادن راه امام خمینی (ره) و انقلاب است که اصولگرایان و اصلاح‌طلبان هر دو باید در عمل ثابت کنند به این اصول و ارزش‌ها پایبند هستند.
نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس خاطر نشان کرد: اگر این مسائل در عمل توسط هر دو گروه رعایت شود هماهنگی بیشتری میان مسوولان به وجود آمده و سود این هماهنگی به ملت و کشور می رسد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، جلیلیان با بیان اینکه اصلاح‌طلبان باید خود را با اصولگرایان هماهنگ کنند، تصریح کرد: اصولی در نظام ما وجود دارد که غیرقابل تغییر است و بنیاد کار اصولگرایان بر آنها است و اصلاح‌طلبان باید در عمل ثابت کنند که به این اصول اعتقاد قلبی دارند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet