هفته دفاع مقدس
1392/04/11 14:29:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رهبری املشی:

سایت نفتی سردارجنگل نیازمند توجه ویژه مسئولان است

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس گفت: سایت نفتی سردارجنگل که مساحتی بیش از ۱۰۰ هکتار دارد از سال ۹۱ کلنگ خورده اما تاکنون پیشرفتی نداشته و نیازمند توجه ویژه وزیر نفت است.
سایت نفتی سردارجنگل نیازمند توجه ویژه مسئولان است نماینده مردم رودسر و املش در مجلس گفت: سایت نفتی سردارجنگل که مساحتی بیش از 100 هکتار دارد از سال 91 کلنگ خورده اما تاکنون پیشرفتی نداشته و نیازمند توجه ویژه وزیر نفت است. https://cdn.icana.ir/d/019/20954.jpg سایت,نفتی,سردارجنگل,نیازمند,توجه,ویژه,مسئولان,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمدمهدی رهبری املشی درمورد سایت نفتی سردارجنگل اظهار کرد: برای اجرای این پروژه عظیم اعتبار اولیه بالغ بر 120 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است و همچنین خود پروژه برای ایجاد تاسیسات نفتی و پالایشگاه‏ها نیازمند اعتبار هزار میلیارد تومانی است.
رهبری املشی گفت: از دولت جدید انتظار داریم که در بخش‏هایی که نیاز دارند، سرمایه‏‌گذاری کنند و قولی ندهند که نتوانند عمل کنند چراکه این امر بر مردم و جامعه تاثیر منفی می‏‌گذارد.
نماینده مردم رودسر و املش افزود: برای احداث سد پلرود در شهرستان رودسر نیز وزیر نیرو قول داده بودند که برای بازدید به این منطقه تشریف بیاورند که تاکنون اقدامی صورت نگرفته است و مردم همچنان منتظر وزیر هستند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی در مورد مطالبات چایکاران گفت: تاکنون 40 میلیارد تومان مطالبات سال گذشته چایکاران پرداخت شده است و مقرر شده تا پایان هفته 60 میلیارد تومان در اختیار استانداری قرار گیرد تا مطالبات سال جدید نیز پرداخت شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet