هدر موبایل
1392/04/11 14:07:00
سرویس سیاسی
اسداللهی:

گزارش شکایت بقایی از 3نماینده مجلس تا هفته آینده نهایی می‌شود

عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس از نهایی شدن گزارش شکایت بقایی از پورمختار،‌ افضلی فرد و قاضی‌پور در این هیئت تا هفته آتی و ارسال آن به دادگاه خبر داد.
گزارش شکایت بقایی از 3نماینده مجلس تا هفته آینده نهایی می‌شود عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس از نهایی شدن گزارش شکایت بقایی از پورمختار،‌ افضلی فرد و قاضی‌پور در این هیئت تا هفته آتی و ارسال آن به دادگاه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/22709.jpg گزارش,شکایت,بقایی,از,3نماینده,مجلس,تا,هفته,آینده,نهایی,می‌شود Icana

غلامرضا اسداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بررسی موضوع شکایت بقایی از نمایندگان در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، گفت: در موضوع سفر هیئت دولت به نیویورک، بقایی مدعی شده خانواده وی در این سفر حضور نداشتند و اظهارات قاضی‌زاده، پورمختار و افضلی‌فرد در این خصوص صحت ندارد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی افزود: با شکایت بقایی، پرونده‌ای در دادگاه مفتوح و از هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان استعلام شده که آیا اظهارنظرهای سه نماینده مذکور در چارچوب وظایف قانونی آنها بوده یا خیر.

وی با بیان اینکه نتایج بررسی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان تا هفته آینده به دستگاه قضایی ارسال خواهد شد، ادامه داد: بقایی در شکایت خود اظهار کرده این افراد حتی به عنوان اشخاص حقوقی و اعضای کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس نیز حق اظهارنظر و صحبت در این خصوص را نداشته‌اند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس توضیح داد: به دلیل آنکه می‌توان برداشت‌های مختلفی از آیین‌نامه داخلی مجلس داشت، دستگاه قضایی از هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان خواسته تا در این مورد اظهار نظر کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet