هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رحماندوست:

سیاست دستکش مخملی بر دست چندنی آمریکا تغییر نکرده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران درباره جنایت آمریکا در هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرباس کشورمان، گفت: نفس این کار نشان می‌دهد این آمریکا همان آمریکای جنایت‌کار است چرا که آنها یک هواپیمای مسافربری را آگاهانه مورد هدف قرار دادند.
سه‌شنبه 11 تیر 1392 ساعت 16:44
سیاست دستکش مخملی بر دست چندنی آمریکا تغییر نکرده است نماینده مردم تهران درباره جنایت آمریکا در هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرباس کشورمان، گفت: نفس این کار نشان می‌دهد این آمریکا همان آمریکای جنایت‌کار است چرا که آنها یک هواپیمای مسافربری را آگاهانه مورد هدف قرار دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/21798.jpg سیاست,دستکش,مخملی,بر,دست,چندنی,آمریکا,تغییر,نکرده,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس، درباره جنایت آمریکا در هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرباس کشورمان، اظهار داشت: نفس این کار نشان می‌دهد این آمریکا همان آمریکای جنایت‌کار است چرا که آنها یک هواپیمای مسافربری را آگاهانه مورد هدف قرار داده و نه‌تنها هیچ‌گاه ادعا نکردند که کارشان اشتباه بوده است بلکه به فرمانده آن نیز درجه دادند.

رحماندوست با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری در خصوص آمریکا ادامه داد: آمریکا دستکش مخملی بر روی دست چندنی خود دارد و ریشه رفتار آنها همین است.

به گزارش فارس،وی ضمن تقدیر از زنده نگه داشتن یاد شهدای هواپیمای مسافربری افزود: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و ملت ایران حقانیت «نه» خود به آمریکا را به همه جهانیان نشان داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000