هدر موبایل
1387/11/06 16:58:00
سرویس صحن

اخبار کوتاه از مجلس

سمینار بررسی لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها در کمیسیون تلفیق

سمینار علمی بررسی لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها با عنوان "اصلاح تثبیت قیمت‌های حامل‌های انرژی؛ چرا و چگونه؟" امروز یکشنبه در کمیسیون تلفیق برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در این سمینار "احمد توکلی" رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی دیدگاه‌های خود را در زمینه هدفمند کردن یارانه‌ها تشریح کرد.

 

فراکسیون محیط زیست فردا آلودگی تهران را بررسی می‌کند

فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار موضوع آلودگی شهر تهران را با حضور برخی از مسئولان فردا دوشنبه بررسی می کند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار این نشست را با حضور وزیر بهداشت، وزیر کشور و رئیس سازمان محیط زیست، شهردار تهران و اعضای شورای شهر تهران برگزار می‌کند.

 

فراخوان نماینده زاهدان از کارکنان ساعتی شهرداری

"عباسعلی نورا" از کارکنان شهرداری که هنوز بیمه نشده‌اند خواست تا مشکلات خود را از طریق روابط عمومی مجلس با وی در میان گذارند.

وی که در گفتگو با خبرنگار خانه ملت سخن می‌گفت، افزود: پیش از این از وزیر کشور در خصوص مشکلات این گروه از کارکنان در مجموعه شهرداری سوال کردم و ایشان نیز قول مساعد برای پیگیری و حل مشکل را داد.

نورا در پاسخ به این سوال که چه ضمانتی برای عمل شدن این قول وزیر وجود دارد گفت: قانون پشتوانه اجرایی این مساله است و وزارتخانه باید در این خصوص اقدام مناسب را صورت دهد.

وی افزود: کارکنان شهرداری که در شرایط ساعتی به لحاظ استخدامی قرار دارند می‌توانند از طریق روابط عمومی مجلس و یا سامانه ارتباطی Noura.ir با اینجانب تماس بگیرند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet